Filtri

Noliktavas Latvijā

Saules paneļi

Saules elektrostacijas paneļi ir viena no galvenajām saules elektrostacijas sastāvdaļām, kuras galvenā funkcija ir absorbēt saules enerģiju. Saules paneļi sastāv no saules baterijām (elementiem), kas izgatavotas no ķīmiskā elementa silīcija. Saules paneļus parasti iedala vienā no divām tehnoloģijām: monokristāliskā vai polikristāliskā. Abi veidi pilda vienu un to pašu funkciju, abi ir izgatavoti no silīcija šūnām, taču atšķiras pēc izskata, veiktspējas un izmaksām. Mūsu sortimentā atradīsiet efektīvākus Jinko, Trina, Longi monokristāliskos saules paneļus.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4

Monokristāliskie saules paneļi ir izgatavoti no viena silīcija kristāla, savukārt polikristāliskie paneļi ir izgatavoti no vairākiem silīcija plātņu fragmentiem. Monokristālisko saules paneļu galvenās priekšrocības ir augstāka efektivitāte un skaistāks izskats. Lai izgatavotu saules paneļus ar monokristāliskām saules baterijām (šūnām), silīciju veido stieņos un sagriež vafelēs. Monokristāliskā šūna sastāv no viena kristāla, tāpēc elektroniem, kas ģenerē elektrisko strāvu, ir vairāk vietas kustībai. Rezultātā monokristāliskie saules paneļi ir efektīvāki par polikristāliskiem.

Polikristāliskiem saules paneļiem ir zemāka efektivitāte nekā monokristāliskiem. Tas nozīmē, ka, lai saražotu tādu pašu elektroenerģijas daudzumu, uz jumta būs jāuzstāda vairāk polikristālisko paneļu. Arī šie saules paneļi ir izgatavoti no silīcija, taču to ražošanā tiek izmantoti daudzi silīcija fragmenti. Tā kā katrā plāksnē ir daudz kristālu, elektroniem ir mazāka pārvietošanās brīvība. Polikristāliskie saules paneļi ir mazāk efektīvi nekā monokristāliskās saules baterijas.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod