Filtri

Noliktavas Latvijā
Garantijas periods
IZPĀRDOŠANA
Jumta logi BALIO
Jumta logi un blīves

Jumta logi un blīves

BALIO jumta logi tiek uzskatīti par ekonomiskā tipa jumta logiem klientiem, kuri vēlas maksāt par to, kas viņiem patiešām nepieciešams, nevis par zīmolu. 10 gadu garantija attiecas gan uz pašu jumta logu, gan blīvējumu. Visi BALIO produkti ir CE sertificēti un tiek ražoti, izmantojot modernas un mūsdienīgas iekārtas. Logi ir piemēroti lietošanai sabiedriskās un dzīvojamās ēkās, siltā un aukstā vidē.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4

Ja jūsu aizraušanās ir vērot debesis dienā vai naktī, tad mūsu jumta logi un blīves ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Galu galā mājās nav nekā jautrāka par dabisko gaismu, kas var ienākt telpās pat tad, ja tās ir neparasti sakomponētas. Tieši tad jumta logi bieži vien ir visnoderīgākie, jo tie ir arī stilīgs interjera akcents.

Mēs piedāvājam plašu jumta logu klāstu, tāpēc, izvēloties jumta logu, iesakām pievērst pēc iespējas lielāku uzmanību sīkām detaļām, kas sniedz jums sirdsmieru. Buvniecibaletak.lv piedāvā ne tikai plašu jumta logu un tiem nepieciešamo blīvju piedāvājumu klāstu, bet arī atlaides, kas sniedz iespēju maksāt vēl mazāk un joprojām baudīt kvalitāti. Protams, ņemiet vērā izmērus, krāsu un citus kritērijus, kā arī zīmola nosaukumu, kas bieži vien palīdz izlemt par jums piemērotāko produktu. Jo vairāk detaļu jūs ņemsiet vērā, jo pārliecinātāks varat būt, ka esat atradis preci, kas jums kalpos daudzus gadus.

Esam gandarīti, ka jumta logus un blīves ar mūsu ekspertu palīdzību var ātrāk sameklēt tiešsaistē. Ja nezināt, kas tieši jums ir nepieciešams, vienmēr varat sazināties, lai saņemtu bezmaksas padomu un palīdzību. Mums ir svarīgi, lai jūsu mājas vai uzņēmuma telpas būtu perfektas līdz pat mazākajai detaļai.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod