Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
Noliktavā
Produkta veids
Sistēmas izmērs
JUMTA PIEDERUMI
Stiprināšanas materiāli

Stiprināšanas materiāli

Jebkuras ēkas būvniecības procesā liela uzmanība tiek pievērsta būvmateriāliem, to kvalitātei un tehniskajiem parametriem. Mēs iesakām atbildīgi izvēlēties arī stiprinājumus. Pat vislabākās kvalitātes materiāli, kas pastiprināti ar nekvalitatīviem stiprinājumiem, zaudēs savu funkcionalitāti daudz agrāk, nekā paredzēts. Tāpēc stiprinājumu ietekme ir ļoti būtiska. Mūsu interneta veikalā varat iegādāties rūpīgi atlasītus, augstas kvalitātes uzticamu ražotāju stiprinājumus, piemēram, pašvītņskrūves ar blīvējumu, pašvītņskrūves bez blīvējuma, kniedes, montāžas leņķus u. c.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 9

Mūsu sortimentā ir dažādi stiprinājumi. Ja neesat pārliecināts, kuri materiāli un stiprinājumi ir vislabākie un piemērotākie tieši jums, vienmēr varat konsultēties ar statybapigiau.lt speciālistiem, kuri pēc jūsu vajadzību apzināšanas sniegs jums bezmaksas konsultācijas un padomus.


Mūsu sortimentā jūs varat atrast cinkotus vai krāsotus pašaizslēdzamos aizbīdņus. Izvēloties šīs detaļas, jāpievērš uzmanība to specifikai: pašvītņgrieži kokā ir piemēroti, strādājot ar koka konstrukcijām, savukārt pašvītņgrieži metālā tiek izvēlēti, strādājot ar metālu.


Mūsu sortimentā ir arī tādi stiprinājumi kā montāžas leņķis, montāžas spāru savienojums, montāžas plāksne.


Mūsu piedāvāto stiprinājumu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tāpēc esam pārliecināti, ka ikviens atradīs sev nepieciešamo. Un, ja neesat pārliecināts, kuri materiāli un stiprinājumi ir labākie, mēs vienmēr piedāvājam iespēju konsultēties ar Buvniecibaletak.lv speciālistiem, kuri sniegs bezmaksas konsultācijas un vienlaikus pavērs iespējas atrast to, kas jums nepieciešams. Ne tikai vislabāko kvalitāti, bet arī vislabākās cenas, jo mēs regulāri piedāvājam akcijas, kas ļaus jums ietaupīt naudu. 

Kas jums ir nepieciešams un ko plānojat sertificēt? Cinkotas pašvītņurbšanas skrūves ar starpliku metālā, montāžas plāksnes, montāžas leņķi, kuru ir daudz dažādu modeļu, un, protams, kniedes, kas atšķiras ar savām īpašībām, lai katrs varētu atrast to, kas vislabāk atbilst darba vajadzībām. Šobrīd ir ne tikai pieejams izstrādājumu klāsts, bet mēs to arī regulāri paplašinām, piedāvājot arvien jaunus modeļus, jo arī mēs cenšamies apmierināt katra klienta vajadzības.

Visbeidzot, ja vēlaties atrast lētākus stiprinājuma materiālus, varat sekot līdzi mūsu piedāvājumiem, kas arī ir regulāri. Akcijas mainās, paplašinās un vairojas, tāpēc esiet gudri un izvēlieties preces, kas palīdzēs jums paveikt darbu lēti, ilgstoši un bez problēmām. Mēs varam jums to piedāvāt.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod