Filtri

Noliktavas Latvijā
Produkta veids
Zīmols
Ražotājs
Noliktavā

Jumta izvadi

Pareiza ventilācija ēkās nodrošina veselīgu mikroklimatu un labu iekštelpu gaisa kvalitāti. Pareiza ventilācija izvada no telpām CO2, ūdens tvaiku, CO, smakas, izgarojumus utt. Tā arī novērš pelējumu un citus mitruma radītos bojājumus. Pareizi funkcionējoša ventilācija nerada nekontrolētu gaisa plūsmu un samazina vajadzību pēc siltumenerģijas, pateicoties kontrolētai ventilācijas efektivitātei, palielinot vai samazinot gaisa cirkulāciju pēc vajadzības. Mūsu skursteņi ir piemēroti gan aukstiem, gan siltinātiem jumtiem, un mums ir dažādas bāzes, lai jūs varētu pielāgoties jebkuram jumta segumam.

 

Priekšrocības:

Izturīgi pret UV starojumu;

Ātra un vienkārša uzstādīšana;

Liels atvēruma diametrs.

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 21

Lai gan var šķist, ka pareizie skursteņi ir tikai sīkums, tas tā nav. Tie garantē ne tikai pareizu ēkas ventilāciju, bet arī drošību, kas ir ļoti svarīgi, izmantojot jebkāda veida siltuma ieguvi vai citu līdzīgu piedāvājumu. Iegādājoties skursteņus buvniecibaletak.lv, varat būt droši par kvalitāti, jo mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, kuru kvalitāti apliecina kvalitātes sertifikāti.

Mūsu tiešsaistes skursteņslauķi piedāvā plašu produktu klāstu, tāpēc jūs vienmēr varat konsultēties ar mūsu speciālistiem, kuri atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums atrast jūsu jumtam piemērotu produktu.  Tie atšķiras gan pēc garuma un platuma, gan, protams, pēc biezuma, kas jāpielāgo apkures sistēmai, kā arī pēc krāsas, kas bieži vien ir tikpat svarīga, jo jūs vēlaties saglabāt harmoniju. Protams, svarīgi ir ne tikai kvalitatīvi skursteņi, bet arī to piederumi: elastīgs cauruļvadu savienojums, blīvgredzens un citi sīkumi, bez kuriem paši skursteņi nebūtu efektīvi.

Ja nezināt, kāds skurstenis ir piemērots tieši jums, vienmēr varat sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju. Mēs piedāvājam arī akcijas, kurām vērts sekot līdzi, kas samazinās cenas, bet kvalitāte būs ne tikai tikpat laba, bet arī ilgmūžīga, uzticama un atbilstoša konkrētajai sistēmai.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod