Filtri

Noliktavas Latvijā
Sistēmas izmērs
Krāsa
Garantijas periods

Tērauda, STRUGA

 

Tērauda notekas ir lielisks ieguldījums. Tērauds ir pasaulē vadošais konstrukcijas materiāls. Struga tērauda notekcauruļu sistēma nodrošina ilggadēju izturību. Papildinot jumta sistēmu, tā lieliski saplūst ar apšuvumu un saglabā savu funkcionalitāti visā tās kalpošanas laikā.

- Materiāls pirmkārt. Struga notekcauruļu sistēma ir izgatavota no Skandināvijas uzņēmuma SSAB tērauda loksnes GreenCoat RWS. Atkarībā no elementa loksnes biezums ir 0,6-1,25 mm. 

- Spēcīgi kronšteini - MAX. MAX notekcauruļu kronšteini ir izgatavoti no krāsotas 1,25 mm biezas loksnes. Īpaši izturīgā konstrukcija nodrošina notekcaurules atbalstu, kad tā ir piepildīta ar ledu un sniegu.

- Vēl lielāka izturība. Var izmantot notekcauruļu savienojumu stiprinājumus un notekcaurules pie karnīzes līstes stiprinājumus. Šie piederumi ievērojami palielina sistēmas horizontālās daļas izturību.

- Var uzstādīt aukstā laikā. Tērauds ir ļoti izturīgs materiāls ar minimālu termisko izplešanos. Struga notekcauruļu uzstādīšana zemākā temperatūrā nav nekāds izaicinājums. 

- Divpusēja lakošana. Sistēma ir pārklāta ar 35 μm biezu abpusēju lakas pārklājumu, kas saglabā sistēmas estētisko izskatu un funkcionalitāti vairākus gadu desmitus.

- Estētika. Notekcaurules iekšējais rievu savienojums, cauruļu elkoņu sānu savienojums, profesionāli izgatavotie izplūstošie elkoņi un notekcaurules kronšteini ir piemēri tam, ka īpaša uzmanība tiek pievērsta ražošanas kvalitātei.

- Funkcionalitāte un lakas garantija. Struga notekcauruļu sistēmai ir 30 gadu sistēmas darbības garantija un 15 gadu krāsas noturības garantija.

- 13 krāsas. Plašais krāsu klāsts, kas vienmēr ir pieejams, nodrošina, ka ikviens atradīs savai jumta seguma krāsai atbilstošu krāsu.

- Vienkārša un viegla uzstādīšana. Struga notekcauruļu sistēma sastāv no lieliski papildinošiem piederumiem, kas nodrošina ātru un vienkāršu uzstādīšanu. Precīzi izgatavotas detaļas un izmēru precizitāte garantē perfektu detaļu savstarpējo atbilstību.


 

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 57

Struga lietus noteksistēma ir pieejama 3 izmēros:
- 125/90 - skandināvu tipa notekcaurules, 75-150 m2 platība;
- 135/90 - dziļais notekcaurule, 125-250 m2 platība;
- 150/100 - plats notekcaurules, pusrūpnieciska pielietojuma, 175-350 m2 platība.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod