Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
ŽOGS
Paneļu žogi
3D žoga paneļi

3D žoga paneļi

Segmentālie žogi ir vienkāršākais veids, kā iežogot jebkura veida teritoriju. Metinātā segmentālā žoga segmenti ir būvēti uz iepriekš uzstādītiem metāla balstiem. Segmentu nostiprināšanai tiek izmantoti arī stiprinājumi. Pareizi izvēlēti stiprinājumi ļauj pielāgot žoga sekcijas, nepārvietojot pašus balstus. Zīmīgi, ka segmentālā žoga paneļi ir pulverkrāsoti. Šī krāsošanas metode nodrošina, ka izstrādājums kļūs izturīgāks pret koroziju un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 19

Ja nepieciešams kvalitatīvs žogs, kas nav pārāk dārgs, žoga segmenti ir labākā izvēle. Daudzi ir vienisprātis, ka cenas un kvalitātes attiecība parasti ir ļoti patīkams pārsteigums, turklāt priecē arī stils, jo segmentu stils mainās, tāpēc katrs var atrast sev skaistāko variantu.

Protams, ne stils visvairāk iepriecina žoga segmentus, lai gan tas ir patiešām svarīgi. Bet tieši tā izturības dēļ, kas visu laiku paliek vienāda kvalitāte pat sliktos laika apstākļos. Nav svarīgi, kur žogs tiks uzstādīts – tas izturēs pastāvīgu mitrumu un tajā pašā laikā tiešus saules starus, kas slēpjas tikai naktī. Daudzu gadu laikā krāsa var nedaudz mainīties, taču arī tas ir viegli atrisināms, jo žogu var ātri nokrāsot ar pulverkrāsu un atdzīvināt bez problēmām šeit un tagad.

Ja interesē žogu segmenti – buvniecibaletak.lv ir tā vieta, kur atradīsi ļoti plašu to klāstu.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod