Filtri

Noliktavas Latvijā
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
Krāsa
Noliktavā
Produkta veids
IZPĀRDOŠANA
Tērauda žogs 24 stundu laikā

Tērauda žogs 24 stundu laikā

Tērauda žoga dēļi ir kvalitatīva izvēle ikvienam, kurš vēlas, lai ap viņa īpašumu būtu izturīgs, estētisks un vienlaikus pret laikapstākļiem izturīgs žogs. Tērauds ir cienīga izvēle, jo, kad žogs ir uzstādīts, jūs varat baudīt tā pievilcību gadu desmitiem, neuztraucoties par uzturēšanu, jo tā ir minimāla un neprasa ne īpašas pūles, ne lielu uzmanību.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 28

Ja jūs interesē tērauda žogi tiešsaistē, jūs esat tur, kur jums ir jābūt, jo šeit jūs varat atrast visu nepieciešamo no A līdz Z, lai pēc iespējas ātrāk ap savu zemes gabalu iegūtu savu sapņu žogu. Mēs piedāvājam ne tikai pašus žoga dēļus, kas atšķiras pēc platuma, biezuma, krāsas un citām īpašībām, bet arī stabus, kas ir izturīgi un labi noturēs visu žogu pat lielās vētrās. Visbeidzot, jūs atradīsiet arī līstes, kas ir nepieciešamas ikvienam žogam. Vissvarīgākais ir kvalitāte un saderība, ko jūs noteikti atradīsiet buvniecibaletak.lv.

Un, ja nezināt, ko un kā, jo žoga dēļu un žoga piederumu piedāvājums ir pārāk plašs, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri labprāt atbildēs uz visiem jautājumiem, sniegs ieteikumus un pārliecināsies, ka jūsu zemes gabalu klāj jūsu sapņu žogs. Jā, ikvienam tāds var būt.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod