Filtri

Noliktavas Latvijā
Noliktavā
Produkta veids
Krāsa
Ražotājs
JUMTA SEGUMI
Bezazbesta šīferis

Bezazbesta šīferis

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes bezasbesta šīferi. Lai gan pēdējā laikā daudz tiek runāts par azbesta kaitīgo ietekmi, mūsdienu bezazbesta šīferis ir droša alternatīva bez kaitīgas ietekmes uz cilvēka veselību un vidi. Šāda šīfera ražošanā azbesta vietā tiek izmantotas stiegrojuma šķiedras, kas piešķir šīferim elastību, izturību, izturību pret koroziju, vidi un triecienizturību.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 26

Viena no galvenajām bezazbesta šīfera priekšrocībām ir tā, ka tas ir viegli uzstādāms un viegli kopjams. Tās piestiprina pie jumta ar skrūvēm un naglām. Nav nepieciešams korozijas aizsargmateriāls, ar ko nosegt griezuma vietas, jo pat tad, ja tiek bojāts bezazbesta šīfera krāsas slānis, pārklājums nesabojājas. 

Bezasbesta betona loksnes var viegli kombinēt ar citiem ēku būvniecībā izmantotajiem materiāliem. To bieži izmanto gan vecu ēku renovācijai, gan jaunu ēku jumtu segumiem. 

Izvēloties bezazbesta loksnes, ieteicams konsultēties ar ražotāju. Uzticams būvmateriālu ražošanas uzņēmums tirgū nodrošinās, ka pārklājums ir kvalitatīvs un kalpos ilgu laiku bez nepieciešamības veikt papildu pastāvīgu apkopi. Pēc ekspertu domām, mūsdienīgs kvalitatīvs bezazbesta jumta segums var kalpot līdz pat 50 gadiem.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod