Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Produkta veids
Noliktavā
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
ŽOGS
Paneļu žogi

Paneļu žogi

Kad māja ir uzcelta, īpašniekam rodas jautājums, kā nodrošināt teritorijai ap māju privātumu un drošību no nevēlamiem cilvēkiem un dzīvniekiem, kā arī kā norobežot sava zemes gabala robežas. Tātad ir pienācis laiks izvēlēties žoga veidu. Ikviens vēlas, lai žogs būtu skaists, izturīgs un ilgmūžīgs. Pašlaik populārākā izvēle tirgū ir segmentveida žogi. Tas ir efektīvs, vienkāršs un ilgmūžīgs risinājums. Segmentveida žogi ir rentabls risinājums, un tos ir viegli uzstādīt. Tos var izmantot ne tikai privātīpašumu, bet arī rūpniecisku objektu vai sporta laukumu nožogošanai. Segmentveida žogs ir izgatavots no 4 vai 5 mm biezas stieples. Tas nodrošina izturību, augstu izturību un stabilitāti. Žoga segmenti ir cinkoti un pārklāti ar pulverkrāsu, kas tiem piešķir izturību pret koroziju un labu estētisko izskatu.

Žoga segmentu paneļu augstums ir 1,23 m, 1,53 m, 1,73 m, 2,03 m, un standarta platums ir 2,5 m.

Žogs tiek komplektēts ar metāla žoga stabiem 60*40 mm, stiprinājuma skavām, žoga vārtiem un betona žoga pamatiem. Visas šīs sastāvdaļas ir pieejamas arī pie mums.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 57

Galvenie žoga konstrukcijas kritēriji

Lai saprastu, kāda veida žogs atbildīs jūsu vēlmēm, iesakām atbildēt uz šādiem jautājumiem.

 

Slēgts vai atvērts?

Slēgts žogs izskatīsies kā siena, tam būs šauras ejas un tas nodrošinās lielisku privātumu, taču ne vienmēr ir iespējams to būvēt: tikai atļautās vietās. Slēgtie žogi var būt metāla, horizontāli vai no profiliem - žoga noslēgtību var pielāgot, izvēloties dažādu profilu platumu, Alucinka žogu, alumīnija, plastmasas vai koka, betona blokus, gabionus. Segmentēto žogu privātumu var regulēt arī ar žoga lentes palīdzību. Atklātie žogi ierobežo teritoriju un aizsargā pret ielaušanos, bet neaizsargā privātumu. Atvērtie metāla profili, dekoratīvie, segmentētie, tīklveida.

 

Augsts vai zems?

Žoga augstums ir individuāla izvēle. Pieņemot lēmumu par to, vai būvēt augstu vai zemu žogu, jāņem vērā personas privātuma, drošības un uzstādīšanas atļaujas vajadzības. Lūdzu, ņemiet vērā, ka žogam, kas ir augstāks par 2-3 metriem, nepieciešama atsevišķa atļauja.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod