Filtri

Noliktavas Latvijā
Tērauda pārklājums
Krāsa
Garantijas periods
ŽOGS
Žogi ruļļos
Metināti žogi ruļļos

Metināti žogi ruļļos

Metināts siets - spēcīgs un uzticams cinkots siets, ko izmanto celtniecībā, žogu būvniecībā, veidota stikla stiprināšanai, kā arī mājputnu un kažokzvēru būru būvēšanai. Gala produktu raksturo tā stingrums un izturība pret koroziju. Šo tīklu pēc punktveida sametināšanas vietas pārklāj ar papildu cinka kārtu. To ražošana tiek veikta ar jaunām automatizētām iekārtām. Metinātos tīklus pārdod ruļļos.

Izmantošanas vietas:

Ārējo vai iekšējo sienu pastiprināšana, kas rodas apmetuma plaisu dēļ;

► kalpo par pamatu siltumnīcu un kamīnu būvniecībai, ko var viegli demontēt un uzstādīt no jauna;

►stiprinājuma materiāls betona un bruģa seguma lējumiem;

mājdzīvnieku, piemēram, trušu, vistu, pīļu, pīļu, nutriju, paipalu būriem.

 

Priekšrocības:

►Atbilstība pret koroziju, kas nerodas mitruma vai ķīmiskā iedarbības rezultātā cinkošanas rezultātā;

►augsta kvalitāte, 7 gadu garantija;

►Nodrošība un izturība, iztur lielas mehāniskās slodzes;

►droša konstrukcija;

► Neliels svars, kas atvieglo transportēšanu un uzstādīšanu.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 7

Ja vēlaties, lai jūsu žogs izskatītos perfekti līdz pat mazākajai detaļai, tad šeit pieejamie žogu tīklu piederumi noteikti atbildīs jūsu vajadzībām. Mēs piedāvājam ļoti plašu piederumu klāstu, tāpēc esam pārliecināti, ka ikviens atradīs sev piemērotāko. No žoga tīkla skavām līdz spriegošanas stieplēm, vāciņiem un citām detaļām - bez tām jūsu žogs nebūs stiprs un neizskatīsies labi.

Buvniecibaletak.lv piedāvātie žogu tīklu piederumi ir ļoti daudzveidīgi. Mēs ceram, ka tas ļaus daudz vieglāk atrast to, kas jums nepieciešams un kas kalpos ilgu laiku. Vissvarīgākais ir tas, ka žoga būvniecība nav tik sarežģīta, kā daudzi domā. Lielākoties viss, kas jums nepieciešams, ir labas kvalitātes detaļas, jo to salikšana kopā ir patiešām vienkārša. Tātad, kad esat salikuši kopā, kad esat saskaņojuši detaļas, tā ir pabeigta, tā kalpos ilgi un, protams, izskatīsies skaisti, ko daudzi cilvēki vēlas..,

Papildus tīkla piederumiem jums ir nepieciešams arī pats tīkls, kuru pie mums varat iegādāties arī lētāk. Piedāvājums ir ļoti plašs, un kvalitāte bieži vien ir labāka nekā lielākajai daļai. Visbeidzot, mūsu speciālisti vienmēr piedāvā bezmaksas konsultācijas, lai palīdzētu jums atrast to, kas jums nepieciešams, vienlaikus sniedzot jums pārliecību, ka esat atraduši piederumus, kuriem ir garantija. Tieši to mēs varam jums piedāvāt, jo strādājam tikai ar labi zināmiem zīmoliem un bieži vien esam sajūsmā par to kvalitāti.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod