Filtri

Noliktavas Latvijā
Produkta veids
Ražotājs
Noliktavā
Zīmols

Sniega barjeras

Sniega uztvērējs (vai sniega barjera) ir papildu jumta elements, kas aizsargā no negaidītiem sniega vai ledus sanesumiem. Sniega barjeras ieteicams uzstādīt pa visu jumta perimetru. Tomēr, ja tas nav iespējams, sniega uztvērējs jāuzstāda vismaz tur, kur regulāri staigā cilvēki: pie ieejām, iebrauktuvēm garāžās, terasēs utt. Speciālisti iesaka sniega barjeras uzstādīt arī uz jumtiem, kur sniega un ledus sanesumi varētu sabojāt jumtu un zem tā esošās lietus ūdens novadīšanas sistēmas.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 11

Ieteicams uzstādīt sniega uztvērējus (sniega barjeras) aptuveni 1 m attālumā no karnīzes līnijas. Šo jumta elementu uzstādīšanas veids ir atkarīgs no jumta formas un nokrišņu daudzuma. Sniega uztvērējus var apvienot vienā vienotā elementā vai arī tie var būt atsevišķi uztvērēji. Mūsu piedāvājumā ir arī cauruļveida sniega aizsprosti. Šāda veida barjeras ir ne tikai izturīgas un efektīvas, bet arī estētiski pievilcīgas.
Neatkarīgi no ēkas augstuma sniega nožogojumu ierīko uz esošajiem plakaniem jumtiem, balkoniem, lodžijām, ārējām galerijām, ārējām atklātām kāpnēm, kāpņu ejām un kāpņu laukumiem.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod