Filtri

Noliktavas Latvijā

Bēniņu kāpnes

Mājas bēniņi var būt mājīgākā un noslēpumainākā vieta. Lai uz to nokļūtu, ir vajadzīgas kāpnes. Mūsu sortimentā varat atrast bēniņu kāpnes. Bēniņu kāpnes MINKA ir vietu taupošs, kvalitatīvs un stilīgs risinājums mājās. MINKA sortimentā ir plaša kāpņu izvēle pēc izmēra, slodzes un augstuma. Svarīga šo kāpņu īpašība - tās ir nedegošas. Bēniņu kāpnes MINKA ražo uzņēmums MINKA holz &ndash und Metallvevarbeitungs. Tas ir viens no lielākajiem kāpņu un bēniņu kāpņu ražotājiem pasaulē. Šī ražotāja galvenā rūpnīca atrodas Austrijā un darbojas jau vairāk nekā 60 gadus.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 3

Šodien MINKA ir viens no vadošajiem kāpņu ražotājiem pasaulē. Daudzi māju īpašnieki ir uzticējušies MINKA kāpņu kvalitātei un izturībai jau vairāk nekā 60 gadus. Neatkarīgi no tā, vai tās ir vietu taupošas kāpnes, spirālveida kāpnes, izolētas un ugunsdrošas bēniņu kāpnes vai bērnu drošības durvis, MINKA produkts ir pirkums uz mūžu.

MINKA panākumus nosaka ne tikai "bēniņu kāpņu izstrāde", bet arī augstā prioritāte ražošanā izmantot nodilumizturīgus, nedegošus un līdz ar to izturīgus materiālus.

 

Augsti kvalificēta komanda, kas izmanto jaunākās tehnoloģijas, nodrošina atbilstību visstingrākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Ekonomiska optimizācija, perfekta izolācijas tehnoloģija, augsta drošība un uz klientu orientēts dizains ir pastāvīgas ražošanas prasības.

 

Lai uzzinātu vairāk par MINKA kāpnēm, iesakām sazināties ar mūsu konsultantiem pa e-pastu. pa pastu vai telefonu. Konsultācija ir bezmaksas.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod