Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa

Gludais skārds

Gludais skārds - izmanto kā izejmateriālu tērauda jumtiem, skursteņu apšuvumam, palodzēm un parapetiem, dažādiem leņķiem un profiliem. Tā ir karsti cinkota tērauda loksne. Galvenie tērauda loksnes izturības rādītāji ir tērauda lējuma biezums un cinka slāņa biezums.Mūsu tērauda loksnes cinka slānis ir 225 - 350 g/m2, un loksne ir pārklāta ar plēvi (poliestera slāni), kuras biezums ir 0,45 mm - 0,5 mm. Mēs pārstāvam tādus pazīstamus Eiropas un pasaules ražotājus kā Marcegaglia, ArcelorMittal, SSAB u.c.

 

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 18

Protams, vienkārtas loksnes tiek izmantotas visdažādākajiem darbiem, dažādām konstrukcijām un tamlīdzīgi, tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu tikai vislabākās kvalitātes, jo rezultāts būs ilgmūžīgs un uzticams. Buvniecibaletak.lv piedāvā plašu gludas lokšņu loksnes klāstu tiešsaistē. Mūsu piedāvājumā ir dažādi lokšņu metāla veidi, kas atšķiras ar savām īpašībām, tāpēc, jo lielāku uzmanību detaļām varat pievērst, jo pārliecinātāki varat būt par rezultātu, kas bieži vien ne tikai atbilst, bet arī pārsniedz izvirzītās prasības.

Vissvarīgākais ir tas, ka gluda lokšņu loksne ir gan izturīga, gan noturīga pret apkārtējās vides ietekmi, tāpēc, izvēloties pareizo lokšņu loksni, jūs varat būt droši par izturību un kvalitāti, ko daudzi cilvēki meklē. Pirmkārt, gludās loksnes biezums ir dažāds, un tas ir viens no svarīgākajiem rādītājiem, kas nosaka, kura loksne jums ir piemērota. Zinot, ko tieši plānojat darīt ar lokšņu loksni un kam tā tiks izmantota, mūsu eksperti var arī ieteikt, kāda biezuma loksne jums ir nepieciešama. Protams, daudzumi ir dažādi, un tos pārdod uz metriem, tāpēc aprēķiniet, cik daudz jums ir nepieciešams. Praksē vienmēr ir labāk iegādāties nedaudz vairāk. Ja vēlāk sapratīsiet, ka nepieciešams iegādāties vairāk vienas un tās pašas loksnes, tas var sagādāt grūtības - dažādu partiju loksnes var atšķirties pēc toņa.

Sekojiet mūsu piedāvājumiem mūsu informatīvajos biļetenos, sociālajos tīklos, izmantojiet akcijas, īpašos piedāvājumus, kļūstiet par SAVĒJIE lojalitātes programmas dalībnieku un iegādājieties skārda loksnes par zemāku cenu. Mūsu mērķis ir padarīt būvniecību par prieku, nevis par pienākumu.

 

Mūsu gludu lokšņu metāla klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tāpēc ikviens var atrast sev piemērotāko. Mēs piedāvājam arī dažādus daudzumus. Sākot no mazākiem daudzumiem, kurus parasti pasūta privātpersonas, kas darbus veic pašas, līdz pat uzņēmumiem, kuriem parasti nepieciešami daudz lielāki daudzumi, tāpēc tie meklē labu kvalitāti, bet sagaida arī labu cenu. Patiešām, lokšņu lokšņu cenas ir dažādas, un mēs varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas, kas noteikti apmierinās ikviena vajadzības.

Ja vēlaties saņemt vislabāko iespējamo cenu par gludu lokšņu metālu, iesakām sekot līdzi mūsu regulāri piedāvātajām akcijām. Tas ļaus jums maksāt mazāk, bet ar pārliecību, ka jūs atradīsiet kvalitāti, kas jums visvairāk nepieciešama. Un, izdarot izvēli, mēs iesakām atcerēties, ka jums ir jāņem vērā ne tikai cena. Svarīga ir krāsu gamma, un tā ir ļoti plaša, lai skārdenes ne tikai palīdzētu jums veikt noteiktas lietas, pildīt noteiktas funkcijas, bet arī parūpētos par stilu, kas, esam pārliecināti, daudziem ir tikpat svarīgs.

Mūsu katalogs tiek pastāvīgi papildināts, tāpēc sekojiet līdzi mūsu piedāvājumiem, izmantojiet iespējas un iegādājieties vislabākās kvalitātes skārda loksnes ar jums piemērotākajām īpašībām. Viss vienuviet, jūsu ērtībai. Mēs vēlamies, lai jūs smaidītu jebkurā būvniecības darbā.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod