Filtri

Noliktavas Latvijā
Garantijas periods

Piederumi

Balio jumta logi un piederumi ir tas, kas jums nepieciešams, lai padarītu jūsu mājokli daudz pievilcīgāku un vienlaikus padarītu skatu no loga nevainojamu neatkarīgi no tā, kurā telpā atrodaties. Ne velti šie izstrādājumi tiek izvēlēti ne tikai mājām, bet arī jebkura veida ēkām, kas pelnījušas estētiku.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4

Ja jūs interesē Balio jumta logi un aksesuāri, jūs esat tur, kur jums ir jābūt, jo mūsu piedāvājums ir ļoti plašs, un mēs esam pārliecināti, ka katrs atradīs to, ko meklē. Mēs piedāvājam arī atlaides saviem produktiem. Tā ir lieliska iespēja maksāt mazāk, bet baudīt kvalitāti, kas kalpos jums daudzus gadus un, pats galvenais, nekad nemainīs savu izskatu. Visbeidzot, mūsu konsultanti piedāvā bezmaksas konsultācijas, lai ikviens varētu atrast sev nepieciešamos jumta logus un papildaprīkojumu, lai viss līdz pat mazākajai detaļai būtu nokārtots un jums nebūtu jāuztraucas par paša jumta loga funkcionalitāti un kvalitāti.

Un, ja vēlaties iegūt to, kas jums nepieciešams, bet par lētāku cenu, mēs vienmēr iesakām sekot līdzi mūsu akcijām, kuras arī izsludinām diezgan bieži un bez papildu nosacījumiem. Buvniecibaletak.lv - lai jebkuru darbu varētu veikt ar prieku un tajā pašā laikā bez jebkādiem sarežģījumiem.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod