Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Noliktavā
Garantijas periods
Produkta veids
ŽOGS
Stabi
Taisnstūra stabi

Taisnstūra stabi

Metāla taisnstūra žoga stabi ir žoga konstrukcijas elements. Šis elements pilda visas žoga konstrukcijas galveno atbalsta funkciju. Metāla taisnstūra žoga stabus var izmantot dažādos veidos: sieta, koka vai metāla žogiem un vārtiem. Lai pasargātu katra staba augšējo daļu no nokrišņiem, ir iekļauts arī PVC pārsegs. Ja vāks netiek lietots, aukstā laikā mitrums var iekļūt staba iekšpusē un to deformēt. Žoga stabi ir pulverkrāsoti un cinkoti.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 14

Meklējot piemērotākos taisnstūra stabus, iesakām pievērst uzmanību kvalitātei un izmēriem, bet ne cenai, jo mēs vienmēr piedāvājam pievilcīgas cenas. Un, lai ietaupītu vēl vairāk, mēs vienmēr piedāvājam akcijas, kas vēl vairāk samazina cenas, lai ikviens varētu atrast to, kas viņam nepieciešams un kas kalpos efektīvi un funkcionāli. Un paši taisnstūra stabi jau ir laba izvēle, jo tie ir ļoti izturīgi un pievilcīgi un kalpos daudzus gadus, jo ir izturīgi pret vides ietekmi.

Tā kā taisnstūrveida stabiem ir ļoti svarīga atbalsta funkcija, izvēloties būtu jāpievērš uzmanība izturībai un vienlaikus jābūt saskaņotiem ar uzstādāmajiem dēļiem vai žogu. Ir iemesls, kāpēc saderība ir tik svarīga. Lai gan parasti galvenā uzmanība tiek pievērsta estētikai, jāatceras, ka kvalitāte ir vissvarīgākais faktors, un vienlaikus stabiem jābūt pietiekami izturīgiem, lai tie spētu noturēt visus konstrukcijas elementus, kas tiks būvēti vēlāk.

Ja izvēle jums ir pārāk sarežģīta, vienmēr varat konsultēties ar mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs jums atrast to, kas jums ir vispiemērotākais un kas kalpos ilgus gadus, nekaitējot estētikai.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod