Filtri

Noliktavas Latvijā

Optimizētāji

Jaudas optimizētāji ir ierīces, kas dod iespēju uzlabot saules elektrostacijas darbību ar papildus ēnojumu. Optimizētājs ir uzstādīts tieši uz saules moduļa. Ar optimizētāja palīdzību elektrostacijā katrs saules modulis darbojas neatkarīgi. tas nozīmē, ka, ja tiek samazināta viena saules moduļa ražošana, tas neietekmē citu saules moduļu enerģijas ražošanu. Visi moduļi darbojas neatkarīgi.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 6

Neoptimizētā saules elektrostacijā, uzstādot moduļus, tie tiek savienoti virknē, līdz ar to elektriskā strāva, kas plūst pa visu ķēdi, ir vienāda. Šādā shēmā, ja uz viena saules moduļa nokrīt ēna, visa sistēma ģenerēs elektroenerģiju ar tādu pašu jaudu kā ēnā esošais modulis. Tādējādi patērētājs zaudēs daļu elektroenerģijas.
Te palīdz optimizētāji, kas nodrošina katra saules moduļa darbību atsevišķi un palīdz novērst zudumus elektroenerģijas ražošanā. Optimizētāju izmantošana nodrošina, ka vissliktāk strādājošais saules modulis, kuram ir ēna, bojāta virsma, putekļu slānis vai kāda cita iemesla dēļ ir samazinājusies tā ražošana, neietekmē visas saules elektrostacijas efektivitāti.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod