Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Garantijas periods
Noliktavā
Produkta veids
IZPĀRDOŠANA
Profilētās tērauda loksnes

Profilētās tērauda loksnes

Mūsu izstrādājumu klāstā ir arī 2. tipa materiāli. Tie nav sertificēti, dažādu iemeslu dēļ ir norakstīti vai tiem ir zemāki tehniskie parametri, nekā pieprasa EN tehniskie noteikumi.

Lai nemaldinātu mūsu klientus, mēs skaidri marķējam šo izstrādājumu kartes un norādām tehnisko parametru atšķirības.

Ja redzat kādu no šīm atzīmēm izstrādājuma kartes augšējā kreisajā pusē (atzīmes parādītas zemāk), tas nozīmē, ka izstrādājums ir 2. tipa un tiek pārdots par īpaši zemu cenu. Uz 2. tipa izstrādājumu kartītēm ir dažādas zīmes, kas norāda uz kvalitātes atšķirībām:

 

 Šo zīmi izmanto precēm, kas norakstītas nelielu neatbilstību dēļ noteiktos parametros (krāsa, forma, izmērs, tehniskais sastāvs). Šīm precēm nav vizuālu defektu. Lai gan tās nav sertificētas, uz tām vienmēr attiecas daļēja garantija, ko piešķir nelielu tehnisko parametru noviržu dēļ. Šīs kategorijas preces var būt optimāla izvēle tiem, kam atsevišķi tehniskie vai vizuālie parametri nav īpaši svarīgi.

 

 Šī zīme attiecas uz precēm, kas neatbilst noteiktajiem tehniskajiem parametriem vai kurām ir nelieli vizuāli defekti, kas radušies nepareizas ražošanas, transportēšanas vai uzglabāšanas rezultātā. Daži šo preču tehniskie parametri var neatbilst parastajiem tirgus standartiem. Dažkārt uz šīm precēm attiecas garantija.

 

 Preces ar šo marķējumu ir pakļautas ievērojamiem vizuāliem bojājumiem, kas radušies nepareizas ražošanas, transportēšanas vai uzglabāšanas dēļ. Šīs preces var ļoti būtiski neatbilst noteiktiem tehniskajiem parametriem, kas var būtiski saīsināt to kalpošanas laiku. Uz šīs kategorijas precēm neattiecas garantija.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 12
Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod