Filtri

Noliktavas Latvijā
Tērauda pārklājums
Krāsa
Noliktavā
Produkta veids
Garantijas periods
ŽOGS
Stabi
Apaļie stabi

Apaļie stabi

 

Apaļie metāla žoga stabi ir žoga konstrukcijas pamatelements, kas veic visa žoga galveno nesošo funkciju. Metāla žogu stabus var izmantot sieta, koka vai metāla žogiem un vārtiem. Buvniecibaletak.lv produktu kvalitāte nodrošina uzticamību un izturību. Mūsu piedāvātie apaļie metāla žogu stabi ir piemēroti privātmāju, dārzu, parku, viensētu un citu objektu nožogošanai. Metāla staba komplektā ietilpst arī PVC vāciņš, lai aizsargātu katra staba augšdaļu no nokrišņiem un citiem kaitīgiem vides apstākļiem. Žoga stabi ir pārklāti ar pulverkrāsu un cinkoti.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 18

Tiem, kas jau ir aprēķinājuši žoga tāmi, ir skaidrs, ka tā ir dārga konstrukcija, tāpēc svarīgi žogam izmantot kvalitatīvus materiālus. Izvēloties kvalitatīvus materiālus, jūs varat baudīt žogu daudzus gadus un nebūs nepieciešami papildu ieguldījumi. Katrs žoga elements jāizvēlas atbildīgi. Piemēram, viens no žogam nepieciešamajiem elementiem ir žoga stabi. Mūsu klāstā ir apaļie, taisnstūrveida un kvadrātveida stabi. Buvniecibaletak.lv sortimentā varat izvēlēties dažāda augstuma, dažāda tērauda biezuma un dažādu krāsu stabus.

Sadarbojamies tieši ar stabu ražotājiem, šīs preces importējam tieši no ražotāju noliktavām, tādējādi varam piedāvāt saviem klientiem ne tikai augstākās kvalitātes produkciju, bet arī labu cenu. Iepērkoties Buvniecibaletak.lv, jūs ne tikai iegādāsieties kvalitatīvus produktus, bet arī ietaupīsiet naudu.

Ja mūsu sortiments jums šķiet pārāk plašs un ir grūti izvēlēties apaļos žoga stabus vai nokomplektēt visu žogu, iesakām sazināties ar mūsu konsultantiem. Viņi uzklausīs jūsu vajadzības un sniegs informāciju par to, ko jums vajadzētu izvēlēties.


Ja vēlaties, lai žogam nepieciešamie apaļie stabi būtu ne tikai labākās kvalitātes, bet arī labākās cenas, jūs esat īstajā vietā. Mēs ne tikai piedāvājam visdažādākos stabus, bet arī garantējam, ka kvalitāte būs vislabākā, jo sadarbojamies tikai ar ražotājiem, kuri sniedz garantijas sertificētajai produkcijai, kas parasti veicina daudz lielāku pārliecību par produktiem.

Klientus varam iepriecināt arī ar nūjām, kas ir visdažādākajās krāsās. Galu galā ir labi un svarīgi, lai žogs pareizi un harmoniski pieguļ līdz pat mazākajām detaļām, un apaļie stabi ir svarīga sastāvdaļa: zaļa, grafīta, brūna un citas krāsas. Lai panāktu labāku kvalitāti, tērauds ir pārklāts ar cinku, kas nodrošina ilgāku izturību un kvalitāti, ko neietekmē vides ietekme. Tātad, varat būt drošs, ka stabi kalpos jums daudzus gadus tā, kā jums tie ir nepieciešami, līdz pat mazākajām detaļām un vislabākajā kvalitātē.

Ja vēlaties, lai stabi jums izmaksātu lētāk – šajā gadījumā iesakām sekot līdzi akcijām, kas tiek aktīvi reklamētas Buvniecibaletak.lv tirdzniecības punktā. Tas ļaus jums saglabāt mieru pēc labas cenas atrašanas un vienlaikus baudīt žogu, kas jums kalpos daudzus gadus. Mēs to varam piedāvāt, jo žogi atbilst mūsu specifikācijai.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod