Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
Produkta veids
Noliktavā
ŽOGS
Žogi ruļļos

Žogi ruļļos

Šajā kategorijā atradīsiet mūsu pīto un metināto žogu klāstu, kā arī nepieciešamos piederumus šim žogu veidam. Mēs pārdodam augstas kvalitātes žogus ruļļos. Jūs varat izvēlēties no dažāda augstuma, krāsas un stieples biezuma. Šis žogu veids ir vispiemērotākais, ja mērķis ir vienkārši noteikt robežas, ja vēlamies novērst savvaļas dzīvnieku iekļūšanu mūsu teritorijā.

 

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 35

Ja nezināt, kurš no šiem žogiem jums ir vispiemērotākais, vienmēr varat konsultēties ar mūsu speciālistiem, kuri noteikti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un vienlaikus sniegs ieteikumus. Žogu tīkli ir īpaši pievilcīgi, jo ir pieejami tik daudzi to varianti, ka ikviens atradīs sev piemērotāko ne tikai veiktspējas, bet arī estētikas ziņā. Papildus pašam tīklam mēs piedāvājam arī sīkumus, kas nepieciešami žoga papildināšanai, piemēram, stiepļu paplašinātāju, speciālu vāku, knaibles, stieples un citus sīkumus. Viss nepieciešamais ir pieejams pie mums, ietaupot jums daudz laika un nodrošinot ērtības.

Žogi garantē drošu un skaistu dzīvi. Tas ir viss, kas jums nepieciešams, un ir labi zināt, ka pat vislabākās kvalitātes žogs var būt lēts un ne tikai apmierināt jūsu vajadzības, bet arī pārspēt tās.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod