Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa

Vārti, vārtiņi

Nožogojumam ir jāatstāj vismaz viena izeja automašīnām, tāpēc līdzās žogiem tiek uzstādīti pagalmu vārti. Pagalma vārtus var iedalīt vairākās kategorijās pēc dažādiem parametriem, piemēram, konstrukcijas, izmantotajiem materiāliem, atvēršanas veida. Atkarībā no konstrukcijas vārti var būt veramie, bīdāmie vai salokāmie.

  • Atveramie vārti parasti ir divviru vārti. Tas ļauj katrai vārtu pusei būt vieglākai, novēršot iespēju apgāzties un samazinot skavu kustības rādiusu.  Atveramo vārtu galvenās priekšrocības ir vienkārša uzstādīšana un izdevīga cena.
  • Bīdāmie žoga vārti pārvietojas taisnā līnijā divos virzienos. Šāda veida vārtu konstrukcija ļauj automašīnas novietot tuvu vārtiem, tādējādi mazāk vietas atvēlot automašīnu novietošanai.
  • Salokāmie žoga vārti ir piemēroti situācijās, kad nevar izmantot veramos vai bīdāmos vārtus. Šādu vārtu konstrukcijai ir priekšrocības salīdzinājumā ar citiem vārtu veidiem: tiem nav pretsvara kā dubultajiem vārtiem un tie ļauj novietot automašīnas tuvu iebrauktuvei kā bīdāmie vārti.
Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 10
Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod