Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
ŽOGS
Žogi ruļļos
Žoga siets, pīts

Žoga siets, pīts

Pīts sieta žogs ir izgatavots no saliekta metāla stieples. Lai novērstu koroziju, mehāniskus un citus bojājumus, ražošanas laikā tīkls tiek pārklāts ar cinka un polimēru pārklājumiem. Tādā veidā produkts ne tikai kalpo ilgāk, bet arī saglabā savu estētisko izskatu. Pītie sieta žogi ir ieguvuši popularitāti to plašā pielietojuma klāsta, izcilo tehnisko datu un pieejamās cenas dēļ. Līdz ar to tie ir kļuvuši par vienu no populārākajiem žogiem daudzās pasaules valstīs. Pītā sieta žoga izplatītākās izmantošanas jomas ir: sporta laukumu, dārzu un augļu dārzu nožogošana, būvmateriālu aizsardzība, uzņēmumu un noliktavu teritoriju sadalīšana, mazo un vidējo būru veidošana dzīvniekiem brīvā dabā, aizsardzība dažādu konstrukciju un iekārtu no mehāniskiem bojājumiem.

Pīta sieta īpašības:

Viegla uzstādīšana un apkope. Ar uzstādītāju palīdzību uzstādīšana prasīs visīsāko laiku un tiks garantēta arī vienkārša un ilgstoša darbība. Daudzi šādus žogus uzstāda paši un nesaskaras ar grūtībām. Apkope ir ļoti ērta – atliek tikai nomazgāt netīrumus ar ūdeni ar augstu spiedienu.

Universāls lietojums. Šo tīklu var izmantot dažādiem mērķiem: sienu nostiprināšanai, ceļu izbūvei, teritoriju aizsardzībai vai atdalīšanai, papildus augsnes nostiprināšanai, dzīvnieku būru ierīkošanai u.c. Ar to var iežogot ļoti lielas platības, kas ļauj aizsargāt lielas lauksaimniecības vai rūpniecības objektus.

Tehniskie dati. Pītā sieta žoga pamatne sastāv no cinkota tērauda, ​​kas žogam piešķir ne tikai izturību, bet arī amortizāciju. Pateicoties šai īpašībai, pat pie lielām mehāniskām slodzēm to ir grūti salauzt vai saliekt.

Atkārtotas lietošanas iespēja. Tīklu var demontēt un izmantot atkārtoti. Var uzstādīt kā pagaidu žogu.

Caurspīdība un brīva gaisa cirkulācija. Tīkls neaizsedz saules gaismu un gaisu, kas ir īpaši labi nožogot lauksaimniecības zemi un citas vietas, kur nepieciešama saules gaisma un lieliska ventilācija.

Kvalitātes sertifikāts. Mūsu piedāvātajam pītam sieta žogam ir EEE CE sertifikāts, kas nodrošina, ka tas būs izturīgs un uzticams.

Plašs sortiments. Piedāvājam dažāda augstuma, acu izmēru un stiepļu biezuma izmēru sieta žogus.

Tīkls var būt cinkots vai krāsots jūsu izvēlētā krāsā. Žoga krāsas: zaļa RAL6005 un cinkota. Var izvēlēties pīto sietu un metinātu stiepļu žogu.

Palīdzēsim samontēt pinuma sieta žoga sastāvdaļas: stabus, skavas, kronšteinus, spriegošanas stiepli, uzmavas, citus stiprinājumus.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4

Daudzi cilvēki uzskata, ka tīkla žogs ir dārgs risinājums, un uztraucas par nākotnes izmaksām, kad būs nepieciešams nožogot visu teritoriju. Taču tas ir mīts. Tīklu žogi ir vislētākais žogu risinājums, un mēs to iesakām tiem, kas meklē ne tikai kvalitāti, bet arī izdevīgu cenas un vērtības attiecību. Mūsu piedāvājumā ir plašs austo tīklu klāsts. Jūs varat izvēlēties no plaša augstuma un krāsu klāsta. Izvēloties tīklu žogam, jāņem vērā arī stieples biezums. Ja jūsu mērķis ir vienkārši iežogot kādu teritoriju, varat izvēlēties tīklus, kas austi no plānākas stieples. Tomēr, ja jūsu pagalmā ir bērni, kas mētājas ar bumbu, tad iesakām izvēlēties tīklus no biezākas stieples.

Buvniecibaletak.lv ir pieejami augstas kvalitātes austi tīkli, kuru cenas ir konkurētspējīgas salīdzinājumā ar tirgus cenām. Mēs sadarbojamies tieši ar žogu tīklu ražotājiem, tāpēc varam piedāvāt patērētājiem draudzīgas cenas.

Ja nezināt, kurš žoga tīkls jums ir vispiemērotākais, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs atrast jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu, kā arī sniegs konsultācijas par tīkla uzstādīšanu.

Daudzi cilvēki domā, ka pītie žogi ir dārgi, un, kad runa ir par visas teritorijas iežogošanu, ieguldījums bieži tiek pārprasts, kas nav labi. Taču tas ir mīts. Kopumā tīkls, iespējams, ir lētākā žogu alternatīva, un mēs to iesakām tiem, kas meklē ne tikai cenu, bet arī kvalitāti. Visbeidzot, piedāvājot plašu tīklu klāstu ar mainīgu pinumu, esam pārliecināti, ka ikviens galu galā atradīs sev tīkamāko variantu, kas vienlaikus vislabāk iederas apkārtējā vidē.

Buvniecibaletak.lv piedāvātie žogu tīkli ir ne tikai augstākās kvalitātes, jo mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, bet arī par pievilcīgu cenu, kas atbilst daudzu vajadzībām. Protams, daudziem patīk arī tas, ka mūsu tirdzniecības vietās var atrast akcijas, kas samazinās cenu, bet kvalitāte būs tikpat lieliska. Tāda kvalitāte, kādu katrs ir pelnījis, un vienlaikus tāda, kādu visvairāk vēlaties savā pagalmā, dārzā un jebkur citur. Šis plašais produktu klāsts ir jūsu ērtībai, jo tas ļauj jums atrast to, kas jums ir piemērots līdz vissīkākajai detaļai.

Ja nezināt, kurš žogu tīkls ir piemērots tieši jums, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs jums atrast jūsu vajadzībām atbilstošu kvalitāti.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod