Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
ŽOGS
Paneļu žogi
2D žogu paneļi

2D žogu paneļi

Segmentveida žogi ir visvienkāršākais veids, kā nožogot jebkura veida teritoriju. Metinātā segmentveida žoga segmentus novieto uz iepriekš samontētiem metāla balstiem. Segmentu nostiprināšanai tiek izmantoti arī stiprinājumi. Pareizi izvēlēti stiprinājumi ļauj pielāgot žoga segmentus, nepārvietojot pašus balstus. Jāatzīmē, ka segmentētā žoga paneļi ir pārklāti ar pulverkrāsu. Šāda krāsošanas metode nodrošina, ka izstrādājums ir izturīgāks pret koroziju un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4

Ja jums ir nepieciešams kvalitatīvs žogs, kas nav ļoti dārgs - žoga segmenti ir labākā izvēle. Daudzi cilvēki ir vienisprātis, ka cenas un kvalitātes attiecība parasti ir ļoti patīkams pārsteigums, un arī stils ir patīkams, jo segmentu stils ir dažāds, tāpēc katrs var atrast sev tīkamāko variantu.

Protams, ne jau stils ir tas, kas žoga segmentos priecē visvairāk, lai gan tas noteikti ir svarīgs. Bet tā ir tā izturība, kas pat sliktos laikapstākļos visu laiku saglabā nemainīgu kvalitāti. Nav nozīmes, kur žogs ir uzstādīts - tas izturēs pastāvīgu mitrumu un vienlaikus arī tiešos saules starus, kas paslēpjas tikai naktī. Gadu gaitā var rasties krāsas izmaiņas, taču arī tas ir viegli atrisināms, jo žogu var ātri un bez liekas piepūles uzklāt pulverkrāsas pārklājumu un atsvaidzināt tepat un tagad.

Ja jūs interesē žoga segmenti, buvniecibaletak.lv ir vieta, kur jūs atradīsiet ļoti plašu to klāstu un galu galā arī konkrētus, jums piemērotākos. Jūs varat arī sekot līdzi mūsu akcijām, kuras mēs regulāri izsludinām. Tas ļaus jums maksāt mazāk, bet gadiem ilgi priecāties par savu žogu, neuztraucoties par tā kvalitāti. Paļaujieties uz klasiku, ko ir pārbaudījis laiks.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod