Filtri

Noliktavas Latvijā
CITAS PRECES
Krause kāpnes
Daudzfunkcionālās

Daudzfunkcionālās

Viena no daudzfunkcionālajām kāpņu izvēlēm ir izvelkamas kāpnes, kas sastāv vismaz no divām daļām. Tā ir daudzpusīga izvēle, kas noder ikdienas darbos un gadījumos, kad jāsniedzas augstāk, jo iespējams pagarināt pagarinājuma kāpņu papildu daļu. Salīdzinot ar sadzīves taisnajām kāpnēm, tās ir funkcionālākas, kompaktākas, bet smagākas.

 

Universālas kāpnes - izmantojamas gan atspiežoties pret objektu, gan būvējot ar izvelkamo daļu. Šīs kāpnes raksturo lielas izmantošanas iespējas un drošība, ko nodrošina stabilizators un neslīdošās aizmugurējās zoles.

 

Profesionālās kāpnes - var izmantot kā slīpas, izvelkamas un brīvi stāvošas kāpnes ar izvelkamo kāpņu daļu. Ne tikai funkcionāls, bet arī ērts, pašbloķējošs, kad nepieciešams transportēt. Īpaši droša - ar platu stabilizatoru un neslīdošu zoli un spraudņiem.

 

Mūsu sortimentā atradīsiet arī KRAUSE ražotās MultiMatic un TriMatic daudzfunkcionālās kāpnes. MultiMatic raksturo tā daudzpusība: tās var izmantot kā slīpas kāpnes, kāpnes vai darba platformu, un tās ir viegli salokāmas. TriMatic - paredzēts lietošanai iekštelpās vai ārā kā stāvošas un atbalsta kāpnes.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 19

Visas daudzfunkcionālās kāpnes raksturo plašas pielietojuma iespējas. Īpaši funkcionālas, viegli transportējamas, drošas KRAUSE ražotās kāpnes - nepieciešamas ikvienam profesionālam meistaram.

 

Mūsu klāstā esošās KRAUSE kāpnes ir izgatavotas no alumīnija – vieglas, izturīgas pret koroziju, tāpēc tās var izmantot gan ārā, gan iekštelpās.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod