Filtri

Noliktavas Latvijā

Mājsaimniecībai

Sadzīves kāpnes ir nepieciešamas gandrīz katrā mājā: lai sasniegtu nepieciešamos priekšmetus, veiktu vienkāršus remontdarbus vai izmantotu dārzā. Neatkarīgi no kāpņu augstuma vissvarīgākais ir uzticamība un drošība.

 

Piedāvājam plašā izvēlē KRAUSE sadzīves kāpnes, ražotājs ar vairāk kā 100 gadu pieredzi.

 

Izvēlieties no: stāvošām/saliekamām, taisnām/atbalstošām vai abpusējām/saliekamām mājsaimniecības kāpnēm un droši strādājiet pa māju un dārzu.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 24

Stāvošās/saliekamās kāpnes – mobilas, vienkāršas un stabilas. Tas balstās uz zemes ar četrām kājām, tāpēc tas nodrošina papildu drošību, lietojot uz līdzenām virsmām. Stāvām/saliekamajām kāpnēm ir liela priekšrocība - platāks pakāpiens augšā - "vieta", uz kuras var salikt nepieciešamos instrumentus: krāsu traukus, otas, rullīšus utt., tāpēc nav jāglabā. iet lejā un paņemt vajadzīgās lietas. Ja nepieciešamas neliela augstuma kāpnes, piemēram, lietošanai dzīvoklī - iesakām iegādāties samazinātas saliekamās kāpnes. Šādām kāpnēm ir maz pakāpienu, tās ir ārkārtīgi vieglas, aizņem maz vietas un labi darbojas mājsaimniecībā.

 

Ja jums ir nepieciešamas taisnas/atbalstošas ​​kāpnes - paturiet prātā, ka šīs kāpnes ir mazāk drošas, jo tās balstās uz zemes tikai ar divām kājām, tāpēc pastāv lielāks kritiena risks. Taču gandrīz visām KRAUSE atbalsta kāpnēm ir neslīdoša zole, tāpēc būsiet vairāk pasargāts no iespējamā kritiena.

 

Divpusējās/saliekamās kāpnes - tāpat kā stāvus/saliekamās kāpnes ir mobilas, vienkāršas un stabilas. Šīs ir plaši pazīstamās tradicionālās A formas kāpnes ar plašāku platformu, kur uzglabāt nepieciešamos priekšmetus un izvairīties no kāpšanas lejā. Var būt ar pakāpieniem tikai vienā pusē vai abās pusēs. Tas labi iederēsies gan dzīvoklī, gan mājā vai dārzā.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod