Filtri

Noliktavas Latvijā
Sistēmas izmērs
Krāsa
Garantijas periods
JUMTA PIEDERUMI
Lietus noteksistēmas
Tērauda, STRUGA, matēts

Tērauda, STRUGA, matēts

STRUGA tērauda lietus ūdens noteksistēmas ir viena no labākajām izvēlēm jūsu mājai vai citai ēkai. Šī lietus ūdens novadīšanas sistēma nodrošina, ka lietus vai kūstoša sniega ūdens tiek savākts un kārtīgi novadīts uz tam paredzēto vietu. Pareizi uzstādīta un kvalitatīva lietus ūdens novadīšanas sistēma palīdzēs aizsargāt jūsu mājas jumtu, sienas un pamatus no liekā ūdens un mitruma.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 36

STRUGA tērauda lietus ūdens izstrādājumi tiek ražoti, izmantojot augstākās kvalitātes izejmateriālus un vismodernākās iekārtas. Tā ir izturīga sistēma, kas spēj izturēt ikdienas nelabvēlīgo vides ietekmi. Jāatzīmē arī tas, ka STRUGA matētā tērauda lietusūdens novadīšanas sistēma un katrs tās elements ir izturīgs pret dažādiem nelieliem skrāpējumiem un bojājumiem.

STRUGA ir izgatavota no augstas kvalitātes tērauda. Ražošanas procesā izmantotais tērauds nodrošina sistēmas elementu stingrību, elastību un ilgmūžību. Sistēmas elementi no abām pusēm ir pārklāti ar cinka kārtu, kas aizsargā tos pret rūsu un koroziju, īpaši skrāpējumu vai iegriezumu vietās. STRUGA sistēmas ražošanas tehnoloģija nodrošina, ka laika gaitā elementi nemainīs krāsu un neizbalēs.

 

Tiem, kas vēlas jumta seguma sistēmu, kas ir pabeigta līdz vismazākajai detaļai, ir pieejami instrumenti, un tērauds, STRUGA matētais pārklājums un citas detaļas ir pirmie, kas jāizmanto. Mēs saprotam, ka jumta segumā ir daudz detaļu un ka pārklājums parasti ir tikai viena no daudzām detaļām. Tāpēc mēs piedāvājam ļoti plašu produktu klāstu, kas aptver visas jumta segumam nepieciešamās detaļas. 

Protams, klāsts bieži vien ir tik plašs, ka ne vienmēr ir iespējams atrast to, kas jums nepieciešams. Tāpēc buvniecibaletak.lv konsultanti sniedz bezmaksas konsultācijas, kuru rezultātā, cerams, ātri un vienlaikus vienkārši izveidosiet konstrukciju, kas ne tikai atbildīs jūsu vajadzībām, bet arī pārsniegs tās.

Visbeidzot, tērauds, STRUGA matētais apšuvums un citas detaļas jums izmaksās lētāk, gaidot mūsu regulāri piedāvātās akcijas. Sekojiet tām līdzi un vienlaikus izmantojiet visiem pieejamos piedāvājumus. Visbeidzot, ieguldiet līdzekļus kvalitātē un izvēlieties sertificētas detaļas, jo, ja vēlaties, lai jumts kalpotu daudzus gadus bez defektiem un problēmām, kvalitātei ir sava cena. Bet tas arī atmaksājas, vai ne? Mūsu mērķis ir panākt, lai ikviens klients atrastu to, kas viņam nepieciešams, tāpēc mēs pastāvīgi paplašinām savu piedāvājumu un ieguldām līdzekļus jaunos produktos, kas atvieglo un paātrina gan jumta seguma klāšanas, gan citus darbus. Jūs esat pelnījuši labāko.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod