Filtri

Noliktavas Latvijā
Produkta veids
Garantijas periods
Noliktavā

VELUX

VELUX jau vairāk nekā 75 gadus izstrādā inovatīvus jumta logus un šajā jomā ir nepārspēts. VELUX mērķis ir piedāvāt produktus, kuriem klienti var uzticēties un lietot gadiem ilgi. VELUX izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu kvalitāti un saderību. VELUX ir ieviesta pārbaudes sistēma, kuras filozofija ir "nulle defektu".

Ir vērts izvēlēties VELUX, jo:

- Produkti ir pārbaudīti laikā un atbilst augstiem kvalitātes kritērijiem.
- Jumta logi tiek testēti stingros apstākļos, un tiem ir 10 gadu garantija.
- VELUX piegādā rezerves daļas jumta logiem līdz pat 25 gadiem.
- VELUX sniedz bezmaksas tehniskās un arhitektūras konsultācijas.
- Plašs aizkaru, žalūziju un markīžu klāsts, kuru krāsas un raksti atbilst jaunākajām dizaina tendencēm. 

VELUX jumta logi ielaiž divreiz vairāk dienas gaismas nekā tāda paša izmēra fasādes logi un pilnībā pārveido telpas. Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu produktu klāstu. "Standard" jumta logu klāsts piedāvā kvalitatīvus logus par pieņemamām cenām. Šiem logiem ir ne tikai visas būtiskākās funkcijas, bet arī iespēja izvēlēties augšējo vai apakšējo rokturi, koka vai poliuretāna pārklājumu. Šie logi ir uzlaboti ar ThermoTechnology sistēmu un papildu blīvējumu, kas nodrošina labāku hermētiskumu, skaņas izolāciju un izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. "Standard Plus" sērija ir paredzēta mājokļu īpašniekiem, kuri vēlas ieguldīt līdzekļus papildu energoefektivitātē un komfortā. Logi ar 2 kameru stiklojumu par pieņemamām cenām palīdzēs saglabāt siltumu jūsu mājās. "Premium" jumta logi ir paredzēti mājokļu īpašniekiem, kuri vēlas maksimālu komfortu, drošību un greznību. Šo līniju raksturo ekskluzīvs dizains, lielāka izvēles brīvība, plānojot dienasgaismas telpas, un iespēja automatizēt mājokli, nepērkot labākos tirgū pieejamos risinājumus. 

VELUX piedāvā ne tikai jumta logus, bet arī citus jumta risinājumus: 
- Plakanā jumta logi.
- Gaismas tuneļi.
- Dūmu izvadīšanas logi.
- izeju lūkas.
- Avārijas izeju lūkas.

 
Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 35

VELUX ir starptautisks uzņēmums, kura pamatā ir dienas gaismas, tīra gaisa un augstas dzīves kvalitātes koncepcijas. Mūsu zīmolam uzticas miljoniem cilvēku visā pasaulē. VELUX 1941. gadā dibināja dānis Villum Kann Rasmussen, kurš izgudroja pirmo jumta logu. Šodien VELUX ir pasaulē lielākais jumta logu un piederumu ražotājs.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod