Filtri

Noliktavas Latvijā

Invertori

Saules enerģijas ražošana uz jumta ir process, kurā saules baterijas pārvērš saules gaismu līdzstrāvas (DC) enerģijā. Tomēr šī enerģija nav piemērota lietošanai, lielākā daļa māju un uzņēmumu ir pieslēgti maiņstrāvas (AC) strāvai. Invertori (vai sprieguma pārveidotāji) maina līdzstrāvu uz maiņstrāvu, ko izmanto mūsu mājās.

Invertors var būt:

  • pieslēgts sadales tīkliem (on-grid);
  • nav pieslēgts sadales tīkliem (ārpus tīkla);
  • hibrīds (tīklā ar akumulatora rezerves jaudu);
  • invertori ar baterijām.
Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 73

Invertors ir savienots ar tīklu. Tīkla invertors ir sinhronizēts ar elektrotīklu, tāpēc neizmantoto elektroenerģiju var nodot elektrotīklam. Tā kā šādai sistēmai nav bateriju, tā ir pilnībā atkarīga no elektrotīkla.

Invertors nav savienots ar tīklu. Šajā gadījumā liekā enerģija netiek pārsūtīta uz vispārējo elektrotīklu, bet gan invertors tiek pievienots akumulatoram. Šāda sistēma, lai arī garantē elektrības neatkarību, šobrīd ir diezgan dārga, jo akumulatoru cenas ir augstas, līdz ar to būtiski paildzina saules elektrostacijas atmaksāšanos.

Hibrīda invertors. Šis ir starpposma variants starp diviem iepriekš aprakstītajiem veidiem. Šāda sistēma darbojas sinhroni ar elektrotīklu, taču vispirms liekā enerģija tiek uzkrāta akumulatoros, un, kad akumulatori jau ir uzlādēti, tad liekā elektroenerģija tiek nodota elektrotīklā. Atvienojot elektrotīklu, sistēma pārslēdzas uz autonomu režīmu un, saules elektrostacijai pārtraucot enerģijas ražošanu (piemēram, naktī), akumulatoros uzkrāto elektroenerģiju izmanto elektrisko ierīču darbībai.

Invertori ar baterijām. Invertori, kuriem ir akumulatori. Šādi invertori tiek izmantoti, piemēram, mobilajās mājās.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod