Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Noliktavā
Garantijas periods
Produkta veids

Žogu stabi

Metāla žogu stabus izmanto dažādu žogu veidu uzstādīšanai. Taisnstūra formas stabiem ir augsta izturība. Tie ir cinkoti un pēc tam pārklāti ar pulverkrāsu. Svarīgi atzīmēt, ka tirgū ir gadījumi, kad krāsotus stabus pārdod bez cinkošanas, kas ievērojami saīsina to kalpošanas laiku un padara tos uzņēmīgus pat pret nelieliem skrāpējumiem. Mēs iesakām pārliecināties, ka visi krāsotie žoga elementi, kas tiks izmantoti ārpus telpām, pirms to iegādes ir cinkoti.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 14

Ja jums ir nepieciešami žoga stabi, esat nonācis īstajā vietā. Šeit jūs atradīsiet ļoti plašu stabu klāstu (gan taisnstūra, gan apaļus stabus). Jūs atradīsiet arī dažādu krāsu, dažāda augstuma un dažāda metāla biezuma stabus.  Mēs sadarbojamies ar uzticamiem partneriem, kas garantē, ka mūsu piedāvājumā esošie stabi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, rūpnieciski pārklāti ar īpašiem materiāliem, kas tos pasargās no nelabvēlīgas vides ietekmes un korozijas. 

Žoga stabi ir svarīgs žoga elements, tāpēc to izvēlei veltītais laiks ir svarīgs. Pircējiem cena ir tikpat svarīga kā kvalitāte, taču ņemiet vērā, ka cena nedrīkst būt vissvarīgākais kritērijs, izvēloties žoga stabus. Tomēr ietaupīt var, izmantojot akcijas, tāpēc sekojiet līdzi piedāvājumiem un izmantojiet tos. Ir vērts pievērst lielāku uzmanību arī izmēriem, kas ir jāsaskaņo ar vajadzībām un pašiem žoga stabiem vai segmentiem.

Labs žogs ir tas, kas nepieciešams katram zemes gabalam. Galu galā, jūs varēsiet dzīvot daudz drošāk un tajā pašā laikā nodrošināt lielāku privātumu savam pagalmam un personīgajai videi.

Ja nezināt, kādi žoga stabiņi jums ir vispiemērotākie, konsultējieties ar buvniecibaletak.lv konsultantiem. Konsultācijas ir bezmaksas.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod