Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Garantijas periods
Noliktavā
Produkta veids

Žoga paneļi

Segmentveida žogi ir vienkāršākais veids, kā nožogot teritoriju. Metinātie segmentveida žogi tiek uzstādīti uz iepriekš samontētiem metāla stabiem. Arī segmentu nostiprināšanai tiek izmantoti stiprinājumi, kas ļauj žoga segmentus regulēt, bet nepārvietojot balstus. Segmentveida žoga paneļi ir pulverkrāsoti, kas nodrošina izstrādājuma aizsardzību pret koroziju.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 20
Ja vēlaties, lai jūsu teritorija būtu drošāka, žoga segmenti ir vienkāršākais veids, kā iežogot jebkura veida zemes gabalu. Lai gan tos visbiežāk izvēlas sava zemes gabala iežogošanai, tie ir piemēroti arī biznesa vajadzībām, jo ir salīdzinoši lēti, taču tie noteikti ir izturīgi, tāpēc kalpos ilgi un sniegs jums estētiku, kas, atzīsim, ir visai universāla.
 
Metinātie segmentveida žogu segmenti tiek novietoti uz iepriekš uzstādītiem metāla balstiem, tāpēc to uzstādīšana ir salīdzinoši ātra un vienkārša. Daudziem cilvēkiem patīk, ka tos var uzstādīt gandrīz ikviens, un nav nepieciešami speciālisti, tāpēc tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu. Segmentu nostiprināšana tiek veikta arī ar stiprinājumiem, kurus var iegādāties vietnē statybapigiau.lt. Tātad viss vienuviet, lai būtu vieglāk un lētāk iegādāties visu nepieciešamo perfektam žogam.
 
Svarīgi ir arī tas, ka ar pareizajiem stiprinājumiem jūs varēsiet pielāgot žoga segmentus, nepārvietojot pašus balstus. Jāatzīmē, ka segmentveida žoga paneļi ir pulverkrāsoti, tāpēc, kad žogs ir nokrāsots vienā krāsā, to var ātri nomainīt pret citu, kas jums tajā brīdī izskatās vispievilcīgākā vai kas sader ar eksterjeru. Protams, lieliski ir tas, ka krāsošanas metode nodrošina, ka izstrādājums būs izturīgāks pret koroziju un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem. Un, ja vēlaties saņemt žoga segmentus par zemāku cenu, sekojiet līdzi mūsu bieži piedāvātajām atlaidēm.
Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod