Filtri

Noliktavas Latvijā
CITAS PRECES
Iekārtas
Betona maisītāji

Betona maisītāji

Betona maisītājs ir svarīgs aprīkojums katrā būvlaukumā. Bez betona maisītāja neiztikt pat nelielā būvlaukumā. Betona maisījums ir nepieciešams pamatu ierīkošanai un tiek izmantots dažu veidu nesošo konstrukciju (sienu) būvniecībā. Elektriskais rokas betona maisītājs ir neaizstājams arī jūsu mājās.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 3

Mājsaimniecības betona maisītāji ir pieejami ar elektromotoriem un iekšdedzes dzinējiem, ko darbina ar benzīnu vai dīzeļdegvielu, taču plaši tiek izmantoti tikai pirmie.

 

Elektriskos betona maisītājus var izmantot iekštelpās, tie ir vienkāršāki, lētāki un mazāk trokšņaini, taču tie nav īpaši jaudīgi un bez barošanas avota kļūst nederīgi.

 

Dažādiem būvniecības veidiem ir nepieciešami dažādi betona apjomi un attiecīgi arī dažāda tilpuma betona maisītāji. Tāpēc diez vai ir jēga iegādāties tilpuma ierīci 300-400 litru ietilpībai mājai vai dārzam, bet lielā būvlaukumā ar šādu tilpumu var pat nepietikt. Konkrētus ieteikumus par optimālo tilpumu dažādiem darbiem (vai lai paši aprēķinātu nepieciešamo betona tilpumu) var atrast specializētajā literatūrā.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod