Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums

Trapecveida jumta segumi

Trapecveida profils ir rentabls pārklājums, ko var izmantot jumta segumiem un fasādēm. Trapecveida profila loksnes var izmantot privātmāju, garāžu un nelielu ēku jumtu segumiem. Trapecveida profilus var izmantot arī sienu apšuvumam dažādos gadījumos (garāžām, saimniecības ēkām). Trapecveida loksnes ir drošs un ērts risinājums būvniecībā, jo tās nodrošina, ka daudzu gadu garumā vides ietekmē loksnes nezaudēs savu sākotnējo formu, struktūru un funkcionalitāti. Trapecveida profilus ir vērts izvēlēties to formas vienkāršības, estētiskā izskata un dažādu profilu augstumu izvēles dēļ.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 6

Ja jums ir nepieciešama ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība, trapecveida profili ir pareizā izvēle jūsu vajadzībām. Vissvarīgākais ir tas, ka tie ir piemēroti lielākajai daļai īpašumu - gan dzīvojamām, gan komerciālām vajadzībām. Jums tikai ir jāveic ļoti detalizēta izvēle, lai atrastu variantu, kas jums ir piemērots līdz pat mazākajai detaļai. Tādu, kas izdaiļos apkārtni un līdz ar to arī jūsu mājokli un, protams, pasargās to, kas ir pats svarīgākais.

Tā kā mēs piedāvājam plašu trapecveida profilu klāstu, esam pārliecināti, ka katrs atradīs sev piemērotāko variantu. Jūs vienmēr varat konsultēties ar mūsu speciālistiem, kuri ir ļoti sirsnīgi un bez maksas. Un, ja vēlaties veltīt vēl vairāk laika meklēšanai, vienmēr varat sekot līdzi mūsu akcijām, kas vēl vairāk samazina cenas, bet kvalitāte ir tikpat laba, ilgi kalpo un apmierina jūsu vajadzības līdz pat mazākajai detaļai.

Trapecveida profili ir ļoti laba izvēle tiem, kas vēlas ietaupīt naudu, bet vēlas arī ilgnoturīgu kvalitāti. Tie ir izturīgi pret apkārtējās vides ietekmi un vienlaikus izskatās pievilcīgi. Tieši to meklē daudzi cilvēki, jo, kad jumts ir salabots, viņi vēlas vairs neuztraukties par tā funkcionalitāti.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod