Filtri

Noliktavas Latvijā
Produkta veids
Ražotājs
Noliktavā
Zīmols
JUMTA PIEDERUMI
Jumta apkope un aizsardzība

Jumta apkope un aizsardzība

Jāierīko drošības elementi, lai nodrošinātu drošu piekļuvi nepieciešamajām jumta zonām. Jumtu drošības elementus pēc to funkcijas iedala drošības žogos, sienu un jumta kāpnēs, jumta tiltiņos un sniega barjerās.

  • Drošības žogus (vai jumta balstus) uzstāda, ja vienlaikus ir nepieciešams gan drošības žogs, gan sniega barjera.
  • Sienu un jumta kāpnēm jābūt ar margām, lai pa tām būtu viegli kāpt, vai kāpnēm ar drošības aplīšiem.
  • Jumta tiltiņi nodrošina horizontālu virsmu un ļauj viegli piekļūt saules paneļiem, skursteņiem u. c. un strādāt to tuvumā.
  • Sniega barjeras, ko dēvē arī par sniega barjerām vai slazdiem, palīdz novērst sniega krišanu.
Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 19

Lai nodrošinātu, ka jūsu ēkas jumts kalpos daudzus gadus, eksperti iesaka regulāri pārbaudīt un novērtēt jumta stāvokli. Ja tiek konstatēti jumta konstrukcijas, apšuvuma un drošības elementu defekti, tie ir jānovērš. Jumta seguma tirgotāji un montieri iesaka regulāri veikt jumta pārbaudes. Jumta seguma virsma jāpārbauda un jumta seguma stāvoklis jānovērtē reizi gadā. Jumta stāvoklis jānovērtē, pārbaudot montāžas elementu stāvokli un to, vai visi elementi ir droši nostiprināti. Galu galā, mēs taču nevēlamies, lai vasaras vētra un stiprāks vējš noplēstu un aiznesa mūsu jumta elementus vai pārklājumu. Ja jumta elementi nav labi nostiprināti, problēmas var radīt ne tikai vasaras vētras un vēji, bet arī citas problēmas - nepareizi nostiprinātu elementu dēļ var rasties korozija, caur jumta segumu un konstrukcijām var iekļūt ūdens, kā arī ūdens var iesūkties ēkā.

Veicot jumta pārbaudi, ir svarīgi paturēt prātā arī savu drošību, un ir jāuzstāda tādi jumta drošības elementi kā drošības žogi, sienas un jumta kāpnes, jumta tiltiņi un sniega barjeras. 

 

Daži cilvēki kļūdaini domā, ka jumta uzturēšana un aizsardzība nav nepieciešama. Tas ir mīts. Ja vēlaties, lai jumts gadu gaitā ne tikai izskatītos lieliski, bet arī pārsniegtu jūsu vajadzības funkcionalitātes ziņā, tad iesakām ne tikai ieguldīt līdzekļus kvalitātē, bet arī veikt nelielu apkopi, kas nav liels darbs, bet ir nepieciešama.

Daži cilvēki algo amatniekus, jo uzskata, ka pašiem būs ļoti grūti pienācīgi uzturēt jumtu. Taču tā tas patiešām nav. Šajā gadījumā vissvarīgākais ir nodrošināties ar pareizajiem instrumentiem, kurus var iegādāties vietnē statybapigiau.lt. Visbeidzot, jāatceras, ka jumts ir pienācīgi jāuzrauga visa gada garumā, jo to ietekmē visdažādākie vides kairinātāji, sākot no lietus līdz sniegam un visbeidzot - lapām, kas uzkrājas un tādējādi bojā jumta segumu. Uzturēšanai nav nepieciešams tērēt daudz laika, taču tai ir jābūt regulārai, lai tā dotu rezultātu.

Galu galā jumta uzturēšana un aizsardzība ar pareiziem instrumentiem būs laba, kvalitatīva, bet par cenu, kas arī apmierina. Tas palīdz ikvienam atrast nepieciešamo, kas ir lēts un kalpo ilgu laiku. Buvniecibaletak.lv ir vieta, kur atrast visu nepieciešamo jumtam. Mēs vēlamies, lai jūsu dzīve būtu ērta, tāpēc piedāvājam produktus un rīkus, kas nepieciešami, lai radītu šo komfortu.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod