0Grozs
Preču grozs ir tukšs.
Produkta veids
Krāsa
Plēves veids
Plēves blīvums
Garantijas periods

EKOWOOL - KAS TAS IR?

Ekoloģisks skaņas un siltumizolācijas materiāls:

>ražošanas izejviela ir otrreizējā izejviela ‒  izmantotais laikrakstu papīrs

>ražošanas laikā tiek patērēts mazāk enerģijas un netiek piesārņota daba.

Tāpēc celulozes šķiedra nekaitē ne videi, ne cilvēkiem. &ndash EKOWOOL nerada risku veselībai. Izvēloties EKOWOOL, lietotāji saudzē vidi.


No ekonomiskā viedokļa EKOWOOL ir labvēlīgākais siltumizolācijas veids. Celulozes izolācija netiek griezta, tāpēc nepaliek pāri neizmantotie atlikumi un klients maksā tikai par izmantoto materiāla daudzumu.

EKOWOOL ir nedegošs materiāls. Tas satur īpašas sāls piedevas, kas neļauj “Ekowool” aizdegties. Ja izceļas ugunsgrēks, ekovate izdala uguni slāpējošu kristālu ūdeni, kas aizsargā konstrukciju. Eksperimentos ir pierādīts, ka šādā gadījumā šī izolācija aptur uguns izplatību.

Ekovate dabiski regulē mitrumu, tāpēc EKOWOOL un blakus tai esošās koka konstrukcijas tiek pasargātas no pūšanas un pelējuma sēnītes.

Celulozes izolācija rada veselīgu mikroklimatu un ļauj jūsu mājai &bdquoelpot&ldquo.

EKOWOOL nodrošina bioloģisko aizsardzību. Antiseptiskie materiāli aizsargā ēku un tās konstrukciju no baktērijām, grauzējiem un kaitēkļiem.

Šim materiālam piemīt efektīvas skaņas izolācijas īpašības, un tas nodrošina A klases skaņas absorbciju (EN ISO 11654). 1,15 mm biezā izolācija slāpē trokšņus par 9 dB.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4