Filtri

Noliktavas Latvijā
Sistēmas izmērs
Krāsa
Garantijas periods
JUMTA PIEDERUMI
Lietus noteksistēmas

Lietus noteksistēmas

Lietus ūdens savākšanas sistēma ir paredzēta ēku aizsardzībai pret mitrumu. Izmantojot lietus ūdens savākšanas sistēmu, kūstošie nokrišņi un lietus ūdens tiek novadīts prom no jumta, mājas sienām vai pamatiem, lai līdz minimumam samazinātu mitruma daudzumu, ko saņem konstrukcija. Lietus ūdens savākšanas sistēmas ir paredzētas izmantošanai ar dažādiem jumta seguma veidiem un ir izgatavotas no dažādiem materiāliem:

- Plastmasa (PVC) ir lētākais risinājums. Vislētākais risinājums ir PVC, kas ir visizdevīgākais. PVC lietusūdens sistēma nerūsē, taču tā ir diezgan trausla un jutīga pret lielām temperatūras izmaiņām.

- Alumīnija lietusūdens sistēma ir lēts risinājums. Galvenie trūkumi: var rasties pārklātā emaljas slāņa bojājumi un virsmu korozija, kā arī pēkšņu temperatūras izmaiņu dēļ tā var kļūt trausla.

- Tērauda lietus ūdens novadīšanas sistēma ir viena no visbiežāk izmantotajām sistēmām Latvijā. Tā ir izgatavota no augstākās kvalitātes tērauda ar cinka pārklājumu. Ražošanas tehnoloģija nodrošina, ka virsma ir maksimāli izturīga pret bojājumiem un vides izmaiņām. 

- Vara noteksistēmas ir vienas no dārgākajām lietus ūdens novadīšanas sistēmām, taču tās ir izturīgas, nerūsē un var kalpot līdz pat 100 gadiem.

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 134

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejamas vairāku ražotāju lietus noteksistēmas dažādos izmēros un krāsās, tāpēc jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu sistēmu. Nepieciešama konsultācija? Nevilcinieties sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri sniegs jums profesionālas konsultācijas par visiem lietus noteksistēmas aspektiem.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod