Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Garantijas periods
Produkta veids
Noliktavā
Ražotājs
Zīmols
ŽOGS
Citi žogi
Horizontālais žalūziju tipa žogs

Horizontālais žalūziju tipa žogs

Žalūziju žogs ir moderns, mūsdienīgs, izturīgs, ilgi kalpojošs žalūziju žogs jūsu mājas skaistumam un drošībai!

Žalūziju tipa žogs nodrošinās jums lielāku privātumu. Minimāli caurspīdīgs no ārpuses, tas ļauj no iekšpuses redzēt, kas notiek ārpus jūsu īpašuma. Šis žogs piešķirs jūsu mājai stabilitāti un vērtību. Tā ir viegli kopjama, tā nav jākrāso kā koka žogs, un jums nav jāziedo savs brīvais laiks un līdzekļi, jo tā kalpos daudzus gadus. Mēs to nodrošinām ar garantiju līdz pat 30 gadiem. Šī žoga segmentus var piestiprināt gan pie metāla, gan mūra stabiem. Kāpēc šis žalūziju žogs ir tik īpašs? Tāpēc, ka, salīdzinot ar līdzīgiem žalūziju žogiem (ar tādu pašu tērauda biezumu), tas ir visātrāk piegādājamais, visvieglāk uzstādāmais un, varam droši apgalvot, visstiprākais, kādu varat iegādāties.

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 2

MIKKO funkcijas: 

>Īpaši vienkārša uzstādīšana. Gan vertikālos, gan horizontālos MIKKO žoga elementus var uzreiz uzstādīt ar stiprinājuma caurumiem. Tas padara to montāžu uz vietas ārkārtīgi ātru un ļoti vienkāršu. 

>Veicama reljefa reljefa veidošana. Piešķiriet savam žogam individuālu izskatu. Tekstūra ir īpaši piemērota, lai saskaņotu klinkeru. 

>Variējams skata laukums. No pagalma puses no pagalma puses var daudz labāk redzēt, kas notiek aiz žoga, nekā no ārpuses. 

>Ražošanas ātrums. MIKKO horizontāli žogi tiek ražoti, izmantojot profilēšanas līniju, nevis vienkāršu locīšanas iekārtu, tādējādi to ražošana ir līdz pat 10 reizēm ātrāka. 

> Ilgtermiņa garantija. Līdz 30 gadiem, ja izvēlaties tēraudu ar labāku pārklājumu. 

>Liela augšdaļa. C profila augšdaļa atbilst horizontālā profila formai, kas nozīmē, ka MIKKO žogam nav nepieciešama papildu eņģe. 

> Viegli remonts. MIKKO žoga elementus ir ļoti viegli nomainīt - gan veselu segmentu, gan tikai vienu horizontālo daļu. 

>Cietā konstrukcija. Atbalsta sānu C profili ir salocīti pat no 1 mm, bet horizontālie - no 0,50-0,60 mm tērauda. Pateicoties augstajām sānu malām (51/81 mm), horizontālie MIKKO profili spēj izturēt ļoti lielas spiedes slodzes. 

>Estētiski pievilcīgi no pagalma puses. No pagalma puses MIKKO horizontālo profilu augstais iekšējais izliekums neļauj saskatīt tērauda pamatkrāsu. 

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod