Filtri

Noliktavas Latvijā
SAULES ELEKTROSTACIJAS
Saules elektrostaciju uzstādīšanas sistēmas

Saules elektrostaciju uzstādīšanas sistēmas

Saules elektrostacijas, kas paredzētas mājsaimniecībām vai uzņēmumiem, parasti tiek uzstādītas vai nu uz ēkas jumta, vai uzstādītas uz zemes, ja ēkas jumta platība nav pietiekama, tā nav piemērota saules enerģijas ierīkošanai. augu. Tā kā saules elektrostaciju konstrukcijas ir paredzētas, lai saglabātu saules moduļu svaru, to nekustīgumu un būtu izturīgas pret ārējām ietekmēm (piemēram, vēja, sniega slodzes), to stiprināšanas metodes atšķiras atkarībā no to uzstādīšanas metodes un vietas. . Izvēloties konstrukcijas saules elektrostacijai, svarīgi izvēlēties tādu, kas ir viegls, bet stiprs, nodrošina saules moduļiem izturību un nerūsē. Ir svarīgi pievērst uzmanību sniegtajām garantijām.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 38

Saules elektrostacijas konstrukcijas izvēle var būt atkarīga arī no paša jumta un tā pārklājuma. Pirms saules elektrostacijas uzstādīšanas uz slīpa jumta ir svarīgi apsvērt jumta segumu: vai tas ir skārds, šīferis vai bitumens? Tas noteiks konstrukcijas izvēli.

Saules elektrostacijas uzstādīšana uz slīpa jumta ar skārda jumtu. Parasti uz skārda jumta montāžas konstrukcijas piestiprina pie jumta seguma nerūsējošā tērauda daļas, izmantojot alumīnija sliedes ar īpašiem stiprinājumiem. Pēc tam uz šīm sliedēm tiek uzstādītas skavas - kronšteini - moduļu nostiprināšanai.

Saules elektrostacijas uzstādīšana uz slīpā jumta ar šīfera segumu. Slānekļa jumta gadījumā tiek izmantotas tapas, kas tiek piestiprinātas pie jumta sijām. Lai novērstu mitruma uzkrāšanos rotācijas punktos un jumta bojājumus, spīles pagriež virs šīfera viļņa. Pēc tam pie tapām piestiprina sliedes un skavas.

Saules elektrostacijas uz māla dakstiņu jumtiem. Tas ir problemātisks jumta segums. Uzstādīšana aizņem vairāk laika. Izmanto speciālus āķus, kurus ievieto zem dakstiņiem un piestiprina pie spārēm. Uzstādīšana ir sarežģītāka, jo katrs dakstiņš ir jāpaceļ un jāsagatavo, lai pielāgotu zem tā esošo konstrukciju. Pēc tam tiek novietotas sliedes, un uz tām tiek piestiprināti saules moduļi.

Saules elektrostacijas uzstādīšana uz plakana jumta. Uzstādot spēkstaciju uz plakana jumta, ir svarīgi ņemt vērā jumta platību, jo spēkstacijas tiks uzstādītas tā, lai starp atsevišķām moduļu grupām būtu pietiekams attālums un neradītu ēnu. Uzstādot spēkstaciju uz plakana jumta, izmanto balsta konstrukcijas. Elektrostacijas uzstādīšana uz plakana jumta nebojā jumta segumu, jo konstrukcijās izmanto speciālu gumiju, kas novērš bojājumus.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod