Filtri

Noliktavas Latvijā
Noliktavā
Tērauda pārklājums
Ražotājs
Krāsa
Produkta veids
Garantijas periods
ŽOGS
Štaketa žoga dēļi
Štaketa žoga dēļi

Štaketa žoga dēļi

Metāla žogs ir inovatīvs produkts, kas ļaus jums iegūt elegantu un estētisku izskatu jūsu īpašumam. Šāds žogs nodrošina drošības un privātuma sajūtu jūsu ģimenei un tuviniekiem. Metāla žogs neprasa apkopi un ikgadēju krāsošanu, tāpēc metāla žogs ne tikai izcelsies no pārējiem, bet arī ietaupīs jūsu mājas budžetu. Žoga dēļus var uzstādīt vertikāli, horizontāli vai no abām pusēm.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 9

Mēs piedāvājam plašu metāla žogu klāstu. Jūs varat izvēlēties matētu, spīdīgu vai kokam līdzīgu apdari. Margas ir izgatavotas no pareizi izvēlēta tērauda veida, kas ļauj panākt vēlamo formu un tādējādi saglabāt nepieciešamo izturību. Pateicoties pilnībā automatizētam ražošanas procesam, lietotājs var būt drošs, ka visām sliedēm būs vienāds izskats. Papildus metāla žoga sliedēm mēs piedāvājam arī nepieciešamos stiprinājuma komponentus, t. i., stabiņus, šķērssijas, stiprinājumus un stiprinājuma skrūves. Tādējādi lietotājs var uzstādīt žogu, netērējot laiku, meklējot vajadzīgos elementus.

Ja nevarat izvēlēties un nezināt, kurš risinājums jums ir vispiemērotākais, konsultējieties ar Buvniecibaletak.lv konsultantiem. Mūsu konsultācijas ir bezmaksas.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2023 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod