0Grozs
Preču grozs ir tukšs.
Par BūvniecībaLĒTĀK.lv

Konkurence Latvijas būvmateriālu tirgū ir liela. Vairums pārdevēju piedāvā plašu preču sortimentu un reizēm ir grūti aptvert, kurš produkts būtu optimālākais jūsu vajadzībām. Nemaz nerunājot par gadījumiem, kad pārdevējs slēpj konkrētus datus par pārdodamo produktu vai noklusē tā veidu. Mēs rīkojamies pilnīgi citādi. Mūsu preču sortimentu veido dažādas klases materiāli. Lai tos atšķirtu citu no cita, izmantojam skaidrus apzīmējumus un norādām tehnisko parametru atšķirības, īpaši runājot par BuvniecibaLetak.lv precēm, kas tiek izpārdotas.

 

Lai būtu vieglāk saprast, sniedzam sīku skaidrojumu par dažādām mūsu preču apraksta daļām.

12345678109
1Preces šķira
 1. Ja preces apraksta augšpusē kreisajā pusē ir redzama viena no šīm zīmēm (zīmju apraksti ir sniegti turpmāk tekstā), šai precei tiek piemērota ļoti liela atlaide, t. i., maz ticams, ka preci ar identiskiem tehniskajiem un estētiskajiem parametriem kaut kur citur iespējams iegādāties lētāk.  

  Lai nemaldinātu patērētāju attiecībā uz preces kvalitāti, izpārdodamās preces tiek marķētas ar atšķirīgām zīmēm, kas nepārprotami norāda, kādēļ ir iespējams precei piemērot šādu atlaidi:

 

- Ar šo zīmi tiek marķētas preces, kas atbilst visām ES būvniecības normu prasībām un kurām šobrīd tiek piemērota lielāka atlaide nekā dažādu standarta akciju laikā. Šīm precēm tiek izdoti kvalitāti apstiprinoši sertifikāti, deklarācijas, kā arī piešķirta pilna ražotāja garantija. Šajā kategorijā visbiežāk nonāk preces, kuras Piegādātāji pārdod ražošanas pārpalikuma dēļ vai, īstenojot konkrētu mārketinga stratēģiju (piemēram, ieviešot tirgū mazāk zināmu zīmolu).

 

- Ar šo zīmi tiek marķētas preces, kuras tika norakstītas konkrētu nelielu neatbilstību parametriem dēļ (krāsa, forma, izmērs, preces tehniskais sastāvs). Šīm precēm nav vizuālu trūkumu. Kaut arī šīm precēm nav sertifikātu, ražotāji dažkārt piešķir daļēju garantiju konkrētām ekspluatācijas īpašībām, jo novirzes no tehniskajiem parametriem ir nelielas. Šīs kategorijas preces var būt optimāla izvēle tiem, kuriem konkrēti preces tehniskie vai estētiskie parametri ir mazāk būtiski.

 

- Ar šo zīmi tiek marķētas preces, kurām ir nelieli vizuāli trūkumi, kas ir radušies neatbilstošas ražošanas, transportēšanas vai glabāšanas dēļ. Šīm precēm var būt nelielas konkrētas novirzes no tehniskajiem parametriem, salīdzinot ar ierastajiem tirgus standartiem.

 

- Ar šo zīmi tiek marķētas preces, kurām ir ievērojami vizuāli bojājumi, kas ir radušies neatbilstošas ražošanas, transportēšanas vai glabāšanas dēļ. Šīm precēm var būt ievērojamas konkrētas novirzes no tehniskajiem parametriem, tādēļ var ievērojami mazināties būvizstrādājuma ekspluatācijas laiks.

 

 - Ar šo zīmi tiek marķētas preces, kas ir dažādi ražošanas un būvniecības atkritumi (pārpalikumi), kā arī būvizstrādājumi ar īpaši lieliem defektiem.

2Zīme “Jaunums”.
 1. Šī zīme apraksta augšpusē labajā pusē nozīmē, ka produkts pēc saviem tehniskajiem vai vizuālajiem parametriem ir tirgū pilnīgi jauns produkts. Ja vēlaties izcelties un iegādāties kaut ko novatorisku, – šī zīme būs jums lielisks gids.
3Galvenais attēls
 1. Katrā produkta aprakstā ir viens galvenais produkta attēls. Šis attēls var būt reāla pārdodamā produkta fotogrāfija vai datorizēta vizualizācija.
4Nosaukums un ID kods
 1. Šeit ir norādīts preces nosaukums, bet blakus tam preces ID kods. Ja vēlēsieties uzdot jautājumu attiecībā uz preci, piezvanot mums pa tālruni vai rakstot uz e-pastu, – izmantojiet šo kodu, lai jūs apkalpojošais menedžeris vieglāk saprastu, par kuru produktu jautājat, jo šajā vietnē var būt produkti, kuriem ir identisks īsais nosaukums.
5Cena un atlaide
 1. Šeit ir redzama konkrētajā periodā norādītajai precei piemērotā atlaide. Runājot par 1. šķiras precēm, ir jāpatur prātā, ka tirgū ir konkrēti preču veidi, kuriem 50 % atlaide nav liela atlaide, savukārt citiem preču veidiem 20 % atlaide jau ir maksimālā atlaide. Tāpēc nav ieteicams koncentrēties tieši uz atlaides apmēru. Lai noteiktu, vai preces cena ir patiešām laba cena, salīdziniet tirgū esošo alternatīvu preču cenas, ņemot vērā tehniskos parametrus un preču izcelsmes valsti.
6Īsais apraksts
 1. Preču aprakstā par preci vienmēr tiek sniegta īsa informācija, kura, pēc mūsu domām, varētu jūs interesēt visvairāk vai palīdzētu vieglāk pieņemt lēmumu, izvēloties jums piemērotāko no preču saraksta. Detalizēta informācija par preci, ja tāda ir sniegta, ir atrodama, nospiežot uz preces apraksta.
7Papildu attēli
 1. Katru preci, īpaši, ja tā tiek izpārdota, un, turklāt fiziski atrodas mūsu noliktavā, mēs cenšamies nofotografēt no vairākiem leņķiem. Vēlamies, lai Klients varētu skaidri redzēt, kā šī prece izskatās, kāds ir tās virsmas reljefs vai kādi ir bojājumi, ja tādi būtu. Šie četri mazie attēli aprakstā uzreiz parāda, vai būs iespējams papildus apskatīt vismaz vēl 4 šīs preces attēlus. Ar šo attēlu palīdzību reizēm tiek ievietota arī papildu tehniskā vai komerciālā informācija, kas ir saistīta ar konkrēto preci.
8Informācija par noliktavā esošajiem daudzumiem
 1. Šeit tiek sniegta informācija par atsevišķu preču krājumiem mūsu noliktavās Lietuvā. Informācija par preču krājumiem tiek atjaunota aptuveni ik pēc pusstundas, tāpēc tajos var nebūt iekļauti šajā periodā citiem Klientiem jau pārdotie apjomi vai piegādātie papildinājumi no Piegādātājiem. Šī informācija ir nozīmīga tiem, kuri pērk izpārdošanai paredzētās preces. Tā kā preču krājumi bieži ir limitēti, izmantojot šo informāciju, klients var aptuveni saprast, vai saskaņā ar tā vēlmēm vispār ir vērts pievērst uzmanību izpārdodamajai precei.

   

   

  Ja konkrētas preces aprakstā šīs informācijas nav, tas nenozīmē, ka šo preču mūsu noliktavā nav. Pārbaudīt, vai šī prece ir mūsu noliktavās, varat, izmantojot meklēšanas filtru “Noliktavā”, ieklikšķinot pie “Ir noliktavā”:


 

9Poga “Jautāt”
 1. Pogu “Jautāt” izmantojiet tām precēm, kuras ir jāpasūta. Šo preču krājumi mūsu noliktavās netiek glabāti, jo tās tiek ražotas saskaņā ar klienta individuālajām vēlmēm (krāsa, izmērs u.tml.). Pie pasūtāmo preču aprakstiem nebūs pogas “Ielikt grozā”.
10Poga “Ielikt grozā”
 1. Šī poga ir paredzēta, lai izveidotu vēlamo preču grozu. Nospiežot šo pogu, reizēm varēsiet izvēlēties arī preces krāsu vai izmēru.

   

  Ir preču apraksti, kuros preces cena ir izteikta citās mērvienībās. Šādā gadījumā patstāvīgi izrēķiniet, cik šādas vienības, kurās norādīta preces cena, jums būs nepieciešamas, bet, izveidojot grozu un pārejot pie pasūtījuma apstiprināšanas, piezīmēs precizējiet informāciju par vienībām, kuras vēlaties iegādāties. Piemēram, jūs vēlaties iegādāties skārda loksnes, kuru cena izteikta par m², un, iegādājoties šo preci, prece jums tiks pārdota m², bet jums ir nepieciešamas 2 loksnes pa 2,50 metriem, lokšņu platums 1,10 m. Šādā gadījumā iegādājieties 5,5 m² (2 gab. x 2,50 x 1,10), bet, nosūtot mums pasūtījumu, norādiet, ka preci, kuras ID kods ir 321, vēlaties iegādāties šādā izmērā 2 gab. x 2,50 x 1,10.

   

  Atcerieties, ka pēc preču groza izveidošanas un nosūtīšanas mums, vienmēr varēsiet to koriģēt un ievadīt atbilstošu jums nepieciešamo preču daudzumu, kamēr mūsu darbinieks vēl nav galīgi apstiprinājis pasūtījumu.