0Krepšelis
Preču grozs ir tukšs.
Produkta veids
Noliktavā
Krāsa
Tērauda pārklājums
Garantijas periods
ŽOGS
Stabi

Metāla žoga stabi biežāk tiek izmantoti, montējot dažādu veidu žogus uzņēmumiem, sporta laukumiem, sabiedriskām ēkām, dzīvojamo namu teritorijām un citiem objektiem.

Taisnstūra stabi ir ilgmūžīgi un viegli montējami.

Tie ir cinkoti un tikai pēc tam krāsoti pulverkrāsošanas tehnikā. Šim apstāklim ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību, jo tirgū tiek pārdoti krāsoti stabi, kas nav cinkoti un tādēļ ievērojami mazinās to kalpošanas laiks. Turklāt šīs detaļas ir neizturīgas pret jebkuriem minimāliem skrāpējumiem. Tāpēc, iegādājoties jebkurus krāsotus žoga elementus, kas tiks ekspluatēti āra apstākļos, vienmēr pārliecinieties, ka tie ir arī cinkoti. 


Standartā kopā ar tērauda dēļiem un paneļu žogu tiek izmantoti stabi, kuru izmērs ir 60 x 40 mm. Tiem ir dažāds augstums: 1,7 m, 2,0 m, 2,3 m, 2,5 m, 3,00 m. Sieniņas biezums: 1,3 vai 2 mm.

Žoga stabu ir ieteicams izvēlēties par 0,7‒1,0 metru augstāku nekā žoga segments. Piemēram, ja segmenta augstums ir 1,53 m, žoga staba augstumam vajadzētu būt 2,3 vai 2,5 m.

Lai nodrošinātu izturīgumu, pie žoga vārtiņiem un vārtiem tiek komplektēti lielāka izmēra metāla stabi: 80 x 80 mm un 100 x 100 mm.

 

Stabi tiek pārdoti kopā ar vāciņiem.

Standarta žoga stabu krāsas : cinkota (nekrāsota), brūna, zaļa, grafīta pelēka.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 4