0Krepšelis
Preču grozs ir tukšs.
ŽOGS
Citi žogi
Žoga siets, pīts
Pita sietu žogs ir izgatavots no saliekta metāla stieples. Lai novērstu koroziju, mehāniskus un citus bojājumus, ražošanas laikā tīkls tiek pārklāts ar cinku un polimēru. Tādā veidā produkts ne tikai ilgāk kalpo, bet arī saglabā estētisku izskatu. Pinto sietu žogi ir ieguvuši popularitāti, pateicoties plašajam pielietojuma klāstam, izcilajiem tehniskajiem datiem un pieejamai cenai. Rezultātā tie ir kļuvuši par vienu no populārākajiem žogiem daudzviet pasaulē. Visizplatītākās pinta tīkla žoga izmantošanas jomas ir: sporta laukumu, dārzu un augļu dārzu nožogošana, būvmateriālu aizsardzība, uzņēmumu un noliktavu sadalīšana, mazu un vidēju dzīvnieku novietņu veidošana brīvā dabā, dažādu aizsargāšana konstrukcijas un iekārtas no mehāniskiem bojājumiem.

 

Sieta žoga priekšrocības:
 
 
 
Viegla uzstādīšana un apkope. Ar uzstādītāju palīdzību instalēšana prasīs īsāko laiku, kā arī tiks garantēta vienkārša un ilgstoša darbība. Daudzi šādi žogi tiek uzstādīti neatkarīgi un nesaskaras ar grūtībām. Apkope ir ļoti ērta - vienkārši mazgājiet netīrumus ar ūdeni ar augstu spiedienu.
 
 
 
Universāla lietošana. Šo tīklu var izmantot dažādiem mērķiem: sienu nostiprināšanai, ceļu būvei, teritoriju aizsardzībai vai atdalīšanai, augsnes tālākai nostiprināšanai, dzīvnieku būru uzstādīšanai utt. Tas var aptvert ļoti lielas teritorijas, kas ļauj aizsargāt lielas lauksaimniecības vai rūpniecības vietas.
 
 
 
Tehniskie dati. Žoga sētas pamatu veido cinkots tērauds, kas žogam piešķir ne tikai izturību, bet arī amortizāciju. Šīs funkcijas dēļ pat lielā mehāniskā slodzē ir grūti salauzt vai saliekt.
 
 
 
Atkārtotas izmantošanas iespēja. Tīklu var demontēt un atkārtoti izmantot. Iespēja uzstādīt kā pagaidu žogu.
 
Pārredzamība un brīva gaisa cirkulācija. Tīkls neaizsedz saules gaismu un gaisu, tas ir īpaši labi, lai nožogotu lauksaimniecības zemi un citas vietas, kur nepieciešama saules gaisma un lieliska ventilācija.
 
 
 
Kvalitātes sertifikāts. Mūsu piedāvātais sietu sētas žogs ir EEZ sertificēts, kas nodrošina tā izturību un uzticamību.
 
 
 
Plaša spektra. Mēs piedāvājam dažāda augstuma, acu izmēra un stieples biezuma izmēru acu žogus.
 
Tīklu var pārklāt ar cinku vai nokrāsot izvēlētā krāsā. Žogu krāsas: zaļa RAL6005 un cinkota. Jūs varat izvēlēties žoga sietu un metinātu stiepļu žogu.
 
 
 
Mēs palīdzēsim jums salikt sieta žoga komponentus: kolonnas, skavas, kronšteinus, spriegojuma stiepli, vākus, citus stiprinājumus.
Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 0