Filtri

Noliktavas Latvijā
Garantijas periods
Tērauda pārklājums
Krāsa
JUMTA SEGUMI
Metāla jumta segumi
Moduļu metāla dakstiņi

Moduļu metāla dakstiņi

 

Moduļu jumta segums ir izplatīta jumta seguma izvēle. Tērauda dakstiņu jumta segums ir pareizā izvēle jumtam, kas neprasa lielus papildu ieguldījumus, bet tomēr izskatās moderni un mūsdienīgi. Tērauda jumta seguma priekšrocības – (1) Vienkārša uzstādīšana; (2) Pārklājums ir viegls un neprasa papildu jumta konstrukcijas pastiprināšanu; (3) Piemērots dažādu mērķu konstrukcijām; (4) Ēkas jumts izskatās estētiski pievilcīgs; (5) Tērauda flīzēm ir iespēja atgriezties sākotnējā formā (6) Izturība. Atkarībā no ražotāja garantija ir no 10 gadiem līdz 75 gadiem.

 

 

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 19

 

Ja jums ir nepieciešami moduļu dakstiņu profili, tos varat iegādāties tiešsaistes veikalā buvniecibaletak.lv Mēs ne tikai piedāvājam ļoti plašu un detalizēti atšķirīgu sortimentu, lai ikviens varētu atrast savām vajadzībām atbilstošu izstrādājumu, bet arī pievilcīgas cenas, kas akciju laikā var būt vēl zemākas. Un galu galā, ja nezināt, kuri profili jums ir vispiemērotākie, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri var jums ieteikt un vienlaikus arī atbildēt uz jūsu jautājumiem pilnīgi bez maksas.

Tādējādi moduļu dakstiņu profili vispirms tiek izvēlēti pēc izmēriem, kas atšķiras. Protams, lielāka uzmanība tiek pievērsta arī krāsu gammai, kas ir ļoti plaša: no pasteļtoņiem līdz spilgtām krāsām, kas visbiežāk rotā biznesa centrus. Noteikti pievērsiet uzmanību garantijai, jo tā jums dos pārliecību, ka atradīsiet produktus, kas kalpos ilgu laiku un pilnībā kalpos jums, un kas ne tikai atbildīs, bet arī pārsniegs jūsu cerības. Un neaizmirstiet pievērst uzmanību ražotājam. Uzticams ražotājs ar ilggadēju pieredzi piedāvās jums produktus, kas kalpos ilgu laiku, un to apkopei nebūs nepieciešams veltīt papildu laiku un naudu.

Vai modulārie flīžu profili patiešām ir labākā izvēle? Daudzi piekritīs, ka jā. Tikai izvēlieties kvalitāti, kas atbilst jūsu vajadzībām un kalpos ilgu laiku, būs funkcionāla un nemainīs savu izskatu. Ja nevarat izlemt, kurš produkts jums ir vispiemērotākais, iesakām sazināties ar mūsu konsultantiem. Viņi uzklausīs, kādas ir jūsu vajadzības, un piedāvās jums labāko risinājumu to apmierināšanai.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod