Filtri

Noliktavas Latvijā
Krāsa

Gludais skārds

Gludo skārda loksni izmanto kā izejmateriālu tērauda jumta segumiem, skursteņu apšuvumam, palodzēm un dzegām, kā arī dažādu leņķu un profilu ražošanai. Vissvarīgākie tērauda loksnes stiprības rādītāji ir tērauda lējuma biezums un cinka slāņa biezums.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 21

Mūsu gludā skārda klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tāpēc ikviens var atrast sev piemērotāko. Mēs piedāvājam arī dažādus apjomus. Sākot no mazākiem apjomiem, kurus parasti pasūta privātpersonas, kas darbus veic pašas, līdz pat uzņēmumiem, kuriem parasti nepieciešami daudz lielāki apjomi, tāpēc tie vēlas ne tikai labu kvalitāti, bet arī sagaida labu cenu. Patiešām, lokšņu cenas ir dažādas, un mēs varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas, kas noteikti apmierinās ikviena vajadzības.

Gludo lokšņu loksni izmanto kā izejmateriālu tērauda jumtiem, skursteņu apšuvumam, palodžu un parapetu ražošanai, dažādu leņķu un profilu izgatavošanai. Tā ir karsti cinkota tērauda loksne. Galvenie tērauda loksnes izturības rādītāji ir tērauda lējuma biezums un cinka slāņa biezums.Mūsu tērauda loksnes cinka slānis ir 225 - 350 g/m2 , un loksne ir pārklāta ar plēvi (poliestera slāni), kuras biezums ir 0,45 mm - 0,5 mm. Mēs pārstāvam tādus pazīstamus Eiropas un pasaules ražotājus kā Marcegaglia, ArcelorMittal, SSAB u. c.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod