Filtri

Noliktavas Latvijā
CITAS PRECES
Krause kāpnes

Krause kāpnes

KRAUSE kāpnes, sastatnes - īpaši kvalitatīva vācu produkcija par labu cenu. KRAUSE ražotās kāpnes un sastatnes ir viena no izplatītākajām pircēju izvēlēm. Ražotājam KRAUSE-Werk ir vairāk nekā 120 gadu pieredze kāpņu un sastatņu tehnoloģiju ražošanā un pārdošanā.

 

Šo produktu ražotājs ražošanas procesā piemēro stingras kvalitātes un drošības prasības, tāpēc, iegādājoties KRAUSE sastatnes, kāpnes un citus produktus, jums tiks garantēts, ka šis pirkums kalpos jums ilgu laiku, ar augstu kvalitāti un drošību.

Atlasīt
Rādīt:
Kopā: 65

Kāpnes un sastatnes KRAUSE ir daudzfunkcionāls produkts, kas izgatavots no īpaši augstas kvalitātes materiāliem. Ražotājam rūp, lai tā produkcija būtu augstākās kvalitātes un atbilstu drošības prasībām, tāpēc nemitīgi pētījumi un produkti tiek pārbaudīti gan laboratorijās, gan praksē. KRAUSE piedāvā plašu produktu klāstu ar dažādiem parametriem.

 

Ja vēlaties iegādāties kāpnes, bet nezināt, kuras no tām ir jums piemērotākās, sazinieties ar buvniecibaletak.lv konsultantiem pa tālruni vai e-pastu. ar pasta starpniecību. Konsultācija Jums tiks sniegta bez maksas. Mūsu konsultanti noskaidros Jūsu individuālās vajadzības un ieteiks preci, kas atbildīs tieši Jūsu vajadzībām.

Uzzini jaunumus pirmais!
Iepazīstieties ar mūsu PRIVĀTUMA POLITIKA
Rekvizīti:
SIA "Jumta segumi, žogi"
PVN maksātāja kods: LV40203290388
Adrese: Dārzciema iela 60B, Rīga, LV-1073
LV78UNLA0055002062855
AS "SEB banka" SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X
info@buvniecibaletak.lv
lv@buvniecibaletak.lv
Līzings

2024 SIA "Jumta segumi, žogi". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod